Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Beethoven’ı Anlamak
Beethoven’ı Anlamak
Beethoven’ı Anlamak


Tarih: 2011-12-28 TV : TNT Saat: 20:30 Tür:Yabancı Sinema


Beethoven’ı Anlamak
“Copying Beethoven”
TNT’de, iyi bir müzisyen olmak isteyen bir kadının, ünlü besteci Beethoven’la çakışan serüveni ekranlara geliyor. Başrolünü Diane Kruger, Ed Harris ve Matthew Goode’ın oynadığı Beethoven’ı Anlamak,  28 Aralık Çarşamba saat 20.30’da TNT’de.
Beethoven’ı Anlamak
Filmin konusu şöyle:
Genç Anna Holtz’un tüm hayali iyi bir besteci olmaktır. Bu hayalini gerçekleştirmek ve müzik alanında iyi bir kariyer yapmak amacıyla, o dönemde dünyanın müzik başkenti olan Viyana’ya gelir. Konservatuarda okurken, yaşayan en büyük ve yetenekli besteci Ludwig Van Beethoven’ın yanında çalışma fırsatı yakalar.
Beethoven ise, 9. senfonisinin son hazırlıkları üzerinde çalışmaktadır. Yapımcısı Wenzel Schlemmer ise bu sırada kanserden ölmektedir. Schlemmer, senfoniyi tamamlamakta yardım etmesi için Anna’ya bir teklif yapar. Anna, bu teklifi kabul ederken Beethoven’ın birlikte çalışması çok güç bir insan olduğundan habersizdir. Anna için bu fırsat kendi yeteneğini kanıtlayabilmek için biçilmiş kaftandır. Beraber çalıştıkları süre içinde aralarında vazgeçilemez bir bağ oluşacaktır. Anna, uzun zamandır beraber olduğu Martin’den evlenme teklifi alır. Martin ve Beethoven arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Viyana’dan kaçmayı dener ama başaramaz; yazgısı Beethoven’ınkine bağlanmıştır.

Künye :

Yönetmen: Agnieszka Holland
Oyuncu:  Diane Kruger, Ed Harris, Matthew Goode
Tür: Biyografi, Dram, Müzikal, Romantik, Tarih / Yıl: 2006


Beethoven’ı Anlamak izle -> TNT canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı