Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Güzel Günler
Güzel Günler
Güzel Günler


Tarih: 2011-12-28 TV : KANAL7 Saat: 15:30 Tür:Kadın Programı


ÜNLÜ SUNUCU ŞEBNEM KISAPARMAK HAFTA İÇİ HER GÜN SEVİLEN KONUKLARIYLA KANAL 7’DE
O, Türkiye’nin kalbinde, duygulu şiirleriyle taht kurdu... O, yüzü güzel,  gönlü daha da güzel bir televizyon yıldızı... Milyonların ilgi ve sevgiyle seyrettiği “Şebnem Kısaparmak İle Güzel Günler” hafta içi her gün önemli konuklarıyla 15.30’da Kanal 7’de. Bugünkü programa İlahiyatçı-Yazar Dr. Arif Arslan ve Nihat Hatipoğlu’nun oğlu Sait Hatipoğlu konuk olacak.
Şebnem Kısaparmak, Kanal 7’de sevenleriyle buluşuyor.  Kısaparmak, birbirine hasret kalan gönülleri bir araya getiriyor.  Sevilen sunucu Şebnem Kısaparmak, dertlerinizi paylaşmaya, sevinçlerinizi çoğaltmaya geliyor. Türkülerle, şarkılarla, şiirlerle hüzünleri paylaşırken, halaylarla, horonlarla, tatlı sohbetlerle gülüp eğleneceksiniz. Şebnem Kısaparmak ile Güzel Günler hafta içi her gün Kanal 7’de ekrana geliyor.
Şebnem Kısaparmak programında her gün ünlü ve sevilen kişileri, sürpriz isimleri konuk ediyor. Konuklar, en güzel şarkılarını, türkülerini, şiirlerini Şebnem Kısaparmak ve Kanal 7 sevenleri için seslendiriyor.  Bugünkü programa İlahiyatçı-Yazar Dr. Arif Aslan ve Nihat Hatipoğlu’nun oğlu Sait Hatipoğlu konuk olacak. Konuklar, verdikleri bilgilerle ve özel sohbetleriyle ekrana gelecekler.
Duygulara tercüman olan şiirlerin ve samimi sohbetlerin ekrana geldiği “Şebnem Kısaparmak ile Güzel Günler” hafta içi her gün 15.30’da Kanal 7’de.

Künye :

Güzel Günler izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı