Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek Sizsiniz Türkiye


Tarih: 2011-12-31 TV : SHOW TV Saat: 20:00 Tür:Yarışma


YENİ BÖLÜM
YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE
“YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE” YILBAŞINDA BOLU’DA YEPYENİ YETENEKLERİNİ ARIYOR !
Show TV ekranlarında izlenme rekorları kıran “Yetenek Sizsiniz Türkiye”, yeni yayın döneminde izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.  Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği “Yetenek Sizsiniz Türkiye”, yılbaşında da yine birbirinden ilginç yetenekleri keşfetmeye devam ediyor.
Türkiye’nin dört bir yanındaki yetenekleri keşfeden, yayınlandığı tarihten beri beğeniyle izlenen “Yetenek Sizsiniz Türkiye” tüm hızıyla yılbaşında da devam ediyor. Yarışmanın jüri üyeliğini; Acun Ilıcalı’nın yanı sıra ünlü sanatçı Hülya Avşar ve bir dönem yeşil sahalarda fırtınalar estiren usta futbolcu Sergen Yalçın üstleniyor.
Show TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen yarışmada, yılbaşı akşamı en sevimli, şaşırtan, yepyeni mucize yetenekler milyonların önüne çıkacak.
“Yetenek Sizsiniz Türkiye” yılbaşında, Türkiye’nin yeteneklerini Bolu’da Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde aramaya devam ediyor.
“Yetenek Sizsiniz Türkiye” yeni bölümü ile 31 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle birlikte olacak…

Künye :

Yetenek Sizsiniz Türkiye izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı