Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kainat Güzellik Yarışması
Kainat Güzellik Yarışması
Kainat Güzellik Yarışması


Tarih: 2007-06-02 TV : NTV Saat: 22:10 Tür:Yarışma


Kainat Güzellik Yarışması
 
Cumartesi 22.10 

Mexico City'de  düzenlenen olan "56. KAİNAT GÜZELLİK YARIŞMASI"ndan özel görüntüler bu akşam bir kez daha NTV'de ekrana gelecek... Yapımcılığını Donald J. Trump ve Gurin Şirketi'nin üstlendiği yarışmanın bu seneki sunucuları Vanessa Minnillo ve Mario Lopez.

Bu yıl Meksika'da düzenlenen ve Türkiye'nin yer almadığı 56. Kainat Güzellik Yarışması'nın birincisi, 77 güzel arasından sıyrılmayı başaran 20 yaşındaki Japonya güzeli oldu.

Güzeller ilk olarak ülkelerinin geleneksel kıyafetleriyle sahnede gözüktü ve ilk elemenin ardından 15 güzel bir üst tura çıkmaya hak kazandı. Daha sonra 5 güzel finale kaldı.

5 güzel, jüri üyelerinin sorularına cevap verdikten sonra nefesler tutuldu ve birinci açıklandı. Brezilya güzeli Natalia Guimaraes'in ikinci olduğu yarışmada, üçüncülüğü Venezüella güzeli Ly Jonaitis, dördüncülüğü ise Kore güzeli Honey Lee kazandı.

Güzellik yarışmasının gece elbiseleriyle jüri önünden geçiş bölümünde ayağı kayarak yere düşen ABD güzeli Rachel Smith ise yarışmada beşinciliği kazandı.

Mori, geçen yılın kainat güzeli seçilen Porto Riko güzeli Zuleyka Rivera Mendoza'nın elinden, 250 bin dolar değerindeki kainat güzelliği tacını aldı...

Künye :

Kainat Güzellik Yarışması izle -> NTV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı