Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bir Çocuk Sevdim
Bir Çocuk Sevdim
Bir Çocuk Sevdim


Tarih: 2012-01-13 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Heyecan kaldığı yerden devam ediyor…
“BİR ÇOCUK SEVDİM”
Yeni Bölümleriyle Star’da.
Başrollerini Bülent İnal,  Gülcan Arslan ,Hakan Kurtaş ve Çetin Tekindor’un  paylaştığı sevilen dizi  Bir Çocuk Sevdim yeni bölümleri ile her Cuma Star’da ekrana gelecek.
Mine kimi seçecek? Timur’u mu Sinan’ı mı?
Mine uyandığında oğlunu evde bulamayınca deliye döner. Timur de paniğe kapılır. Sinan ise bir oğlu olduğu bilgisini almıştır ve hemen Mine’nin karşısına çıkar. Mine karmakarışıktır. Bir yanda Timur ve ona baba diyen oğlu, öbür yanda aşkı… Sinan, yeniden beraber bir hayat kurmalarını ister. Mine, Sinan’la görüşmekten kendini alamaz. Buna tanık olacak biri daha vardır.
Merve’nin, Sinan’la buluşup Hasan’ı götürdüğünü öğrenen Timur öfkelenir. Bu artık bardağı taşıran damladır. Kızına bunun hesabını sorar, fakat Merve geri adım atmaz.
Sinan’ın aklı tamamen Mine’deyken öbür tarafta Derin de kendi planlarını uygulamayı sürdürür. Sinan’ı elinden kaçırmaya hiç niyeti yoktur. Bir yandan alacaklılarla uğraşırken bir yandan da Mine’yi uzaklaştırmanın yollarını arar.
Turan’ın Başı Dertte!
Öte yandan Turan ve Sabahat, hâlâ tehdit altındadır. Gözünü karartmış, ikisini de öldürmeyi kafaya koymuş olan İhsan işkence etmeyi sürdürmektedir. Esmahan, kocasının “o kadınla” olduğunu sanır, fakat tehlike çok geçmeden ortaya çıkar. Turan’ın başına gelenler aileyi paniğe sevkeder. Başlarına bir şey gelmeden kurtarabilecekler midir?

Künye :

YAPIM            : TMC/ Erol Avcı
YÖNETMEN        : Cevdet Mercan
SENARYO        : Gaye Boralıoğlu, Sema Ali Erol,  Figen    Şakacı, Emine Algan,Ümit Kıvanç        
OYUNCULAR        : Çetin Tekindor (Turan), Bülent İnal (Timur), Gülcan Arslan (Mine), Hakan Kurtaş (Sinan), Şefika Ümit Tolun (Esmahan), Onuryay Evrentan (Emine), İnan Ulaş Torun (Erdal), Arzu Gamze Kılınç
(Süreyya), Mujde Uzman (Derin), Bulent Alkis (Kerem), İlayda Alişan (Merve)üm            : 17. blm


Bir Çocuk Sevdim izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı