Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Başkent Kulisi
Başkent Kulisi
Başkent Kulisi


Tarih: 2007-06-03 TV : KANAL7 Saat: 11:15 Tür:Yaşam


Başkent Kulisi
 
 Başkent Kulisi Pazar günleri 11.15'te Kanal 7'de.
   
DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Başkent Kulisi'nde Mehmet Acet'in sorularını yanıtlayacak.

İttifak, tabanı mutlu etti mi? Seki Sezer 22 Temmuz'da nasıl bir sonuç bekliyor? İttifak solda birlik anlamına geliyor mu? Zeki Sezer gündemdeki konuları ve seçim hazırlıklarını değerlendirecek, Mehmet Acet'in sorularını cevaplayacak.
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi'ne bu hafta DSP Genel Başkanı Zeki Sezer konuk olacak. Kuzey Irak'a operasyon, Anayasa değişikliği, terör olayları gibi gündemdeki konuların da konuşulacağı programda seçim öncesi yapılanlar ve solda birlik çalışmaları değerlendirilecek. Programda, "CHP-DSP ittifakı solda birlik anlamına geliyor mu? CHP'yle yapılan ittifak DSP tabanını mutlu etti mi? DSP'den CHP listelerine kaç kişi girecek? Solda ittifak seçim zaferi getirir mi? 22 Temmuz'dan sonra nasıl bir tablo oluşur? Seçimden sonra ayrılık ihtimali var mı?" sorularına cevap aranacak.
Türkiye'de ve dünyada yaşanan gelişmeler, başkentin kulislerinde konuşulanlar, olayların kısa-orta ya da uzun süreli etkileri... Siyasi ve diplomatik ziyaretlerin kulislerinden yansıyanlar Başkent Kulisi'nde konuşuluyor, tartışılıyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi bu hafta Zeki Sezer'i konuk edecek. Solun önemli isimlerinden Sezer, gündemdeki konuları değerlendirecek, seçim hazırlıklarını anlatacak.

*****

Siyasetin nabzını tutan program, siyasetin ve bürokrasinin önde gelen simalarını konuk ediyor. Türkiye'de ve dünyada yaşanan gelişmeler, başkentin kulislerinde konuşulanlar, olayların kısa-orta ya da uzun süreli etkileri, siyasi ve diplomatik ziyaretlerin kulislerinden yansıyanlar Başkent Kulisi'nde konuşuluyor, tartışılıyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi Pazar günleri 11.15'te Kanal 7'de.
 

Künye :

Başkent Kulisi izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı