Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İffet
İffet
İffet


Tarih: 2012-01-14 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


İffet
İffet’TEN HERKESİN HAYATINI DEĞİŞTİRECEK KARAR!
Star’ın en çok izlenen dizilerinden olan İffet’te heyecan dozu her hafta daha da yükseliyor. Taşların yerinden oynadığı dizinin bu hafta yayınlanacak 15. Bölümünde  İffet, herkesin hayatını kökten değiştirecek kararlar alırken, hiç kimse yaptıklarının  bedelini ödemeden sıyrılamayacak! 
Ahmet öğrendiği gerçeklerin ağırlığıyla Cemil’den tamamen kurtulmak için harekete geçer. Geri dönüşü olmayan bir yola giren İffet ise sadece kendisinin değil, herkesin hayatını değiştirecek kararlar alacaktır!
Diğer tarafta Betül de sevdiği adamın gerçek yüzünü ilk kez görür. Bir tercih noktasındadır. Ondan vazgeçmek mi yoksa aşkı için susmak mı? Betül’ün yaptıkları annesini bile şaşırtır…
Nil ise Cemil’in yanında olabilmek için her şeyi dener. Aynı erkek yüzünden acı çeken üç kadın; İffet, Betül ve Nil… Ve bundan habersiz hayatına devam eden Cemil. Ama hiç kimse yaptıklarının bedelini ödemeden hayatına devam edemeyecektir..

Künye :

YAPIMCI    : Gold Film- Faruk Turgut
YÖNETMEN    : Faruk Teber
SENARYO SÜPERVİZÖR    : Zülküf Yücel
SENARİST    : Can Sinan
BÖLÜM    :     15
OYUNCULAR    : Deniz Çakır(İffet), İbrahim Çelikkol (Cemil), Mahir Günşiray (Ali İhsan), Mehmet Çevik( Ahmet), Esra İşgüzar(Nimet), Zuhal Olcay (Dilek) Melike Güner (Betül),  Cengiz Baykal (Salih), Birsen Dürülü (Asuman), Ayşen Barutçuoğlu (Münevver), Asu Maralman (Feride), Nil Banu Engindeniz (Kerime),Serkan Genç(Feyyaz), Gülden Güney(Serpil), Ayşe Tunaboylu(Saime),İsrafil Köse (Ersin),Selim Erdoğan( Erhan),Ecem Özkaya(Nil)Selen Uçar(Gülin),Levent Ünsal (Emre), İpek Elban(Emine),Ali Pınar (Roberto), Kaan Öztop (Balaban), Ercan Yazgan (Osman Efendi)


İffet izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı