Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Koyu Kırmızı
Koyu Kırmızı
Koyu Kırmızı


Tarih: 2012-01-16 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Aşkın çözemeyeceği düğüm var mıdır?
“KOYU KIRMIZI”
Özgü Namal, Ozan Güven ve Muhammed Uzuner’in başrollerini paylaştığı  “Koyu Kırmızı” koşulsuz sevgiyi, fedakârlığı, cesareti ve gerçek aşkı konu alıyor.
Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Atıl-Ulaş İnaç’ın yaptığı, senaryosunu Neşe Şen, Şerif Erol, Meriç Özen, Gökhan Horzum, Gülden Çakır ve Gürcan Yurt’un kaleme aldığı “Koyu Kırmızı” Pazartesi akşamı 2. bölümüyle Star’da ekrana geliyor.
Mahir kariyerini mi kurtaracak, yoksa nişanlısını mı?
Nişanlısı kaçırılan Mahir bu kaçırılma hadisesini, müstakbel kayınvalidesi Bedriye Hanım başta olmak üzere herkesten gizler. Çünkü kumar borcu olduğu öğrenilirse, kariyerinin biteceğini bilir. Çevresine Ümit’in kafasını dinlemek için Paris’e gittiği yalanını söyler. Ancak Ümit, Cemil’in onu hapsettiği boş bir apartman dairesinde esir hayatı yaşamaya başlamıştır.
Abisinin yaptıklarından hiçbir şekilde haberi olmayan Ayşe ise nasıl tehlikeli bir oyuna kalkıştığını fark etmeden, genç bir komiserle görüşmeye başlar. 48 saatlik sürenin bir an önce bitmesi için dua eden Cemil ise kapısına gelen polisleri görünce, yolun sonuna geldiğini anlar.

Künye :

Yapımcı    : TMC /  Erol Avcı
Yönetmen    : Atıl-Ulaş İnaç
Senaryo    : Neşe Şen, Şerif Erol, Meriç Özen, Gökhan Horzum, Gülden Çakır ve Gürcan Yurt
Oyuncular        : Özgü Namal (Ümit), Ozan Güven(Cemil), Muhammed Uzuner(Mahir), İpek Bilgin(Bedriye), Sevda Erginci (Ayşe), Çağlar Çorumlu ( Galip),
Bölüm         : 2.blm


Koyu Kırmızı izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı