Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı
Akasya Durağı
Akasya Durağı


Tarih: 2012-01-17 TV : STAR TV Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


“AKASYA DURAĞI ”
Başrollerini Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Onur Şan, Nilgün Belgün ve Levent Ülgen’in paylaştığı “Akasya Durağı” yeni bölümü ile bu akşam  Star’da.
Akasya Durağı grevde!
Durak şoförleri  Nuri Baba’dan zam isterler. Ayrıca talepleri arasında Cumartesi, Pazar tatil ve yılda on beş gün izin kullanmak da vardır. Nuri Baba bunu kabul etmeyince tüm şöförler greve gider. Durak önüne  davul zurna çağırırlar, halay çekerler, afişler asarlar. Nuri Baba ise  şoktadır! Sinan  grev sözcüsü olmuştur. Tüm kanallar bu grevi haber yapar. Televizyonda haberleri izleyen eşleri ise soluğu durakta alırlar. 
Kaynanasının baskısında korkan Sinan grevden çekilir. Diğer şöförler Sinan’ın kendilerini kandırdığını düşünen şöförler Nuri Baba’ya işlerine geri dönmek istediklerini söylerler. Nuri Baba onları kırmaz, üstüne üstlük hepsine de zam yapar.
Çınar, böcek ilaçlama görevlisi kılığında
Çınar, Dilek i görmek için böcek ilaçlama görevlisi  kılığında Osman’ın evinde!  Osman ve Safiye apar topar taksiye atlayıp  evden kaçarken Dileği evde unuttuklarını farkedip geri döndükleride gerçeklerleş yüzleşir. Osman, Çınar’ı kaçtığı yere kadar kovalar...
Emre ve İpek balayında!
Evlenen Emre ve İpek’i rahat bırakmayan Emre’nin annesi, ilk geceyi zehir eder. Bunun üzerine  Emre de  bir otel ayarlayıp İpek’ i balayına götürür ama onları otelde de büyük  bir sürpriz bekler.

Künye :

Yapımcı    : Erler Film
Yönetmen    : Yaşar Seriner
Senaryo    : Resul Ertaş
Bölüm    : 149
Oyuncular     : Zeki Alasya (Nuri), Cezmi Baskın (Osman),Onur Şan (Seyit),Nilgün Belgün (Eleni),Levent Ülgen (Sinan)Aslı Altaylar (Gülbin),Gülay Baltacı (Safiye), Timur Acar (Arif), Pınar Aydın (İpek),Tarık Ündüz (Emre),Alp Kırşan ( Çınar)


Akasya Durağı izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı