Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Alemin Kralı
Alemin Kralı
Alemin Kralı


Tarih: 2012-01-19 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Aslan ve Asalet Psikoloğa Giderse…
Jülide’nin Son Aşkı Rockçı Babür…
Kocasından Dayak Yiyen Bir Kadını Kurtaran Kubat İsimsiz Kahraman İlan Edilir…
ALEMİN KIRALI
(18. Bölüm)
Komedi film ve dizilerinin kral ve kraliçesi muhteşem bir yapımda buluşuyor:  ALEMİN KIRALI… Şafak Sezer ve Oya Başar, her Cuma gecesi ATV ekranlarına gelen dizide, başrolleri Evrim Akın, Zeynep Gülmez ve Metin Yıldız’la paylaşıyor…
Yapımcılığını Türk Malı, Yahşi Cazibe gibi rating rekorları kıran komedilere imza atan Süreç Film/Ali Gündoğdu-İnci Günoğdu’nun üstlendiği Alemin Kralı’nın senaryosunu Kemal Kenan Ergen kaleme aldı. Yönetmen ise Bülent İşbilen.
Şafak Sezer dizide, petshop dükkanında solucan, sülük, tavşan ve benzeri hayvanları satan kendi halinde bir esnafı canlandırıyor…
Kibirli kayınvalidesi Asalet’e (Oya Başar) yıllardır bir türlü yaramayan Aslan ( Şafak Sezer)’ın hayatının akışı,   kayınbabası Nejat, son nefesinde, “Karım, kızlarım ve torunlarım sana emanet…” diyerek ölünce birdenbire değişiyor… Üç kız babası olmanın gerekleriyle zor baş ederken kendini bir anda altı kadının yaşadığı insomniyak Asalet’in evinde içgüveysi olarak bulan Aslan’ın başına, kayınbabasına verdiği sözü tutmaya çalışırken birbirinden komik olaylar geliyor.  İşe her gittiğinde  gözü arkada kalan , evde ne dolaplar döndüğünü öğrenmek için yanıp tutuşan Aslan’ın maceralarını ATV’de her hafta büyük bir keyifle izleyeceksiniz.
Dizinin 19 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak on sekizinci bölümünün özeti ise şöyle:
Oben’de büyük değişiklikler başlamıştır. Aşırı sinirli ve saldırgandır. Bu durumdan rahatsız olan öğretmeni Aslan’la görüşür ve Aslan’la Asalet’i psikoloğa yönlendirir. Eğer evde huzur sağlanmazsa Oben, devlet tarafından ellerinden alınacaktır. Psikoloğun bulduğu yöntem herkesin kafasını allak bullak eder.
Hayranı olduğu Rockçı Babür’le tanışan Jülide, yeni bir birlikteliğe başlamıştır. Rockçı Babür’ün yaşam şartlarına ayak uydurmaya çalışırken kendini şekilden şekile sokar. En sonunda evlenmeye karar veren Jülide, Babür’ün evine gittiğinde büyük bir şok yaşar.
Dükkanının önünde çıkan kavgayı engellemek isteyen Kubat, dayak yiyen bir kadını yanlışlıkla kocasının elinden kurtarınca kadınlar tarafından ‘İsimsiz Kahraman’ olarak ilan edilir. Davet edildiği bir konferansta ise Nihale’nin büyük tuzağına düşmüş olur.

Künye :

Yapımcı:         Süreç Film /Ali Gündoğdu-İnci Gündoğdu
Yönetmen:     Bülent İşbilen
Senaryo:         Kemal Kenan Ergen
Oynayanlar:     Şafak Sezer, Oya Başar, Evrim Akın, Zeynep Gülmez, Metin Yıldız, Ececan Gümeci, Elvin Levinler, Yağmur Ün, Birsu Demir, Çağrı Büyüksayar, Hamdi Kahraman


Alemin Kralı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı