Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hayat Devam Ediyor
Hayat Devam Ediyor
Hayat Devam Ediyor


Tarih: 2012-02-10 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


MALİK VE BEKİR’İ BEKLEYEN SÜRPRİZ NE?
“HAYAT DEVAM EDİYOR”
(YENİ BÖLÜM)
Dev oyuncu kadrosu ve çarpıcı öyküsüyle bu akşam 20.00’de atv ekranlarında…
13. Bölüm Özeti:
İsmail’in feci halde yediği dayağı, tüm aile Kürşat’tan bilir. Siraç ve Bekir, Kürşat ve arkadaşlarında  hesap sormaya gider. İsmail’in kötü hali tüm aileyi etkiler ve bir araya toplar. Diğer yandan Kerem’in peşindeki adamlar Siraç’a baskı yaparlar. Kerem babası ve Zozan’ın kendi yüzünden öldüklerini öğrenince çok sarsılır ve  herkesi şaşırtacak şok bir karar verir.
Siraç, Hacının adamları ile yaptığı tartışmaya şahit olan Pelin’in bu duruma vereceği tepkiden çekinir. Bu arada Bekir ve Mina arasındaki yakınlaşma giderek aşka dönüşmektedir.
Diğer yandan Berat’ın içine şüphe düşüren Yusuf, Deniz’i ikna edip Berat’ı içeride tutması için çabalamaktadır. Berat ise Yusuf’un sözlerinden sonra güvenini sorguladığı Deniz’den Zeliha’yı  görüşe getirmesini ister. Zeliha ve Berat görüşte haftalar sonra karşılaşırlar.
Berat, Zeliha’nın sürekli Deniz’den bahsetmesinden çok rahatsız olur. Mina’nın aylardır hazırlandığı konserin günü gelir çatar. Bu arada birbirinden habersiz Mina’ya âşık olan Malik ve Bekir’i ilginç bir sürpriz beklemektedir.

Künye :

Yapımcı     : Boyut Film / Murat Tokat
Yönetmen     : Mahsun Kırmızıgül
Senaryo       : Mahsun Kırmızıgül
Oyuncular     : Fikret Kuşkan (İsmail Bakırcı), Şenay Gürler (Cennet Zeybek), Rozet Hubeş (Kudret Bakırcı), Arif Erkin (İbrahim Bakırcı), Meltem Miraloğlu (Hayat Bakırcı), Onur Tuna (Siraç Bakırcı), Sera Tokdemir (Zeliha Bakırcı), Ali Barkın (Bekir Bakırcı), Neslihan Atagül (Şirin Bakırcı), Serkan Şenalp (Malik Bakırcı), Çağla Şimşek (Lavin Bakırcı), Rana Cabbar (Abbas Altındağ), Suna Selen (Kadriye Altındağ), Ali Ersan Duru (Berat Altındağ), Menderes Samancılar (Nazım Baba), Sezgi Mengi (Kerem Fırat), Tuna Kırlı (Yusuf Altındağ), Yasemin Kay Allen (Pelin Akça), Uğur Karabulut (Av. Deniz Ersoy), Barış Atay (Kürşat Hazar), Öznur Serçeler (Mina Seferidis), Selçuk Uluergüven (Vakkas Altındağ), Şebnem Gürsoy (Türkan Altındağ), Eşref Kolçak (Aleko Seferidis), Fatma Toptaş (Şebnem Yalaz), Muhammed Cangören (Hacı Emin Fırat), Hüseyin Özay (Hacı Zeki Fırat), Gökçe Akyıldız (Zozan Fırat), Sinan Bengier (Nizam Gümüş), Necmettin Çobanoğlu (Belediye Başkanı), Erdinç Olgaçlı (Atilla Hazar)


Hayat Devam Ediyor izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı