Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İffet
İffet
İffet


Tarih: 2012-02-11 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


İffet
Cumartesi akşamlarının beğeniyle izlenen dizisi İffet bu hafta sürprizlerle dolu bir  bölümle Star’da olacak. Cemil ve İffet’in yaşadıkları mutsuz onları birbirine yaklaştıracak…
Tehlikeli yakınlaşma…
Cemil annesinin hasta olduğunu öğrendiğinde İstanbul’a döner. Bundan sonra her şeyi ve herkesi bir kenara bırakıp annesi için yaşayacaktır. Onu yalnız bırakıp gittiği için kendini suçlarken hayatının en büyük acısını yaşar. Ve ona destek olmak için yanında İffet vardır. İffet, ilk başta olanlardan habersiz, sözünü tutmayarak geri dönen Cemil’i suçlar. Gerçeği öğrendiğinde ise pişman olur. Çünkü geçmişte ne yaşanmış olursa olsun bir annenin hayatı söz konusu olduğunda diğer her şey önemsizdir. Cemil ve İffet yan yana geldiklerinde bu güne kadar hiç yaşamadıkları şeyler yaşarlar. İffet, Cemil’in hiç bilmediği yönlerini öğrenir. Aralarında aşktan da öte bir bağ vardır artık. Bundan sonra İffet için her şey daha da karışık bir hal alır. Ali İhsan’la olan evliliği hiç de hayal ettiği gibi gitmemektedir. Yasemin ve Ali İhsan arasındaki yakınlaşma çok canını yaksa da evliliğinin arkasında durmaya çalışır. Alışık olmadığı bu yeni dünyaya uyum sağlamak için Ali İhsan’ın istediği kadın olmak için çabalar ama sonunda yine hüsrana uğrar. Cemil ve İffet’in acıları onları sürekli yan yana getirir. Asıl soru, bu tehlikeli yakınlaşmanın sonunda neler olacağıdır.

Künye :

YAPIMCI    : Gold Film- Faruk Turgut
YÖNETMEN    : Faruk Teber
SENARYO SÜPERVİZÖR    : Zülküf Yücel
SENARİST    : Can Sinan
BÖLÜM    :     19
OYUNCULAR    : Deniz Çakır(İffet), İbrahim Çelikkol (Cemil), Mahir Günşiray (Ali İhsan), Mehmet Çevik( Ahmet), Esra İşgüzar(Nimet), Zuhal Olcay (Dilek) Melike Güner (Betül),  Cengiz Baykal (Salih), Birsen Dürülü (Asuman), Ayşen Barutçuoğlu (Münevver), Asu Maralman (Feride), Nil Banu Engindeniz (Kerime),Serkan Genç(Feyyaz), Gülden Güney(Serpil),Ayşe Tunaboylu(Saime),İsrafil Köse (Ersin),Selim Erdoğan( Erhan),Ecem Özkaya(Nil)Selen Uçar(Gülin),Levent Ünsal (Emre), İpek Elban(Emine),Ali Pınar (Roberto), Kaan Öztop (Balaban), Ercan Yazgan (Osman Efendi),Mine Çayıroğlu ( Yasemin)


İffet izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı