Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Köprü / yeni bölüm
Köprü / yeni bölüm
Köprü / yeni bölüm


Tarih: 2007-06-04 TV : STAR TV Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


Köprü / yeni bölüm  

4 Haziran Pazartesi 22:00-yeni bölüm
 
Köprü şantiyesindeki patlama bütün şehri ayağa kaldırmıştır. Şantiyedeki işçilerden yaralananlar ve ölenler olmuştur. Ancak bu saldırı esas amacına ulaşamamış, ne şehir insanlarını ne de Vali Faruk Yazıcı'yı yıldıramamıştır. Öte yandan emniyette komiser Nedim ve Zafer'in araştırmaları sonucunu vermiş, Şamil'in koruması Memet tespit edilmiştir. Eve düzenlenen baskında Memet son anda Haydar tarafından kaçırılır. Şamil'in etrafındaki çember gitgide daralmaktadır. Mert Üsteğmen ve askerleri şantiyeye saldıran terörist grubun peşinden dağlara çıkar; ancak dağlarda Şehmuz'un grubuyla Yılan'ın grubunun karşılaşması an meselesidir. Şahnaz, babasını hayatından çıkarmayı başarmıştır, şimdi sıra Şamil Doğankaya ismini ‘kimliğinden' çıkarmaya gelmiştir. Şamil için en büyük darbe, kızının mahkeme kararıyla soyadını değiştirmesi olur. Büyük patlamadan sonra insanları, işçileri şantiyeye getirmek hayli zor olur; bayraklarla donanmış Erzincan sokaklarında haykırarak gezen Vali Faruk Yazıcı'nın güç ve umut verdiği halk yeniden kenetlenerek yaraları sarmak için bir araya gelir.
Hastanede tedavisi süren vali muavini Veysel bile kendi yarasına bakmadan, şehrin yarasını sarmaya yardımcı olmak için soluğu şantiyede alır. Polisin her yerde aradığı Memet, Haydar'ın bir zamanlar saklandığı hurdalıkta saklanmaktadır.
Adamın yerini tespit eden ise şehirdeki kolluk kuvvetlerinin en acar mensubu Deli Tuncay olur!.. Şantiyedeki işlere yardım edip köprü ve Karasu vadisi çalışmalarına katılmak isteyen sürpriz bir isim herkesi şaşırtır.
Şahnaz, yurtdışı tecrübelerini de kullanarak bir an evvel işe koyulmak istemektedir. Memet'in hurdalıkta kıskıvrak yakalanması, Şamil için son noktadır. Artık onun için de kaçma zamanı gelmiştir. Haydar'la birlikte yola
koyulmak için hazırlıkları yaparlar. Dağda ise sona yaklaşılmıştır. Yılan ve Şehmuz'un grubu çatışmaya girer. Şehmuz bu sefer hazırlıksız yakalanır.. Artık yolun sonuna gelmiştir.

4 Haziran Pazartesi 22:00-yeni bölüm

Künye :

Köprü / yeni bölüm izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı