Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yahşi Cazibe
Yahşi Cazibe
Yahşi Cazibe


Tarih: 2012-03-17 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


BARIŞ MİLYONER KOLTUĞUNDA!
Yahşi Cazibe, Kenan Işık’ın konuk oyuncu olarak katıldığı, kahkaha dolu yeni bölümü ile 17 Mart Cumartesi saat 20.00’de atv’de…
“YAHŞİ CAZİBE”
(Yeni Bölüm)
80. Bölüm Özeti 
Kemal’i işyerinde ziyarete gittiği sırada işle ilgili yaptığı birkaç öneri ile dikkat çeken Cazibe, Hulusi’den iş teklifi alır. Simge’nin küçümsemeleri ve Kemal’le gündüzleri de görüşebilecek olmanın etkisiyle teklifi kabul eden Cazibe, Simge’ye olduğu kadar Kemal’e de işyerinde sıkıntılı anlar yaşatır.
Öte yandan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına yaptığı başvuru kabul edilen Barış’ı yarışma heyecanı sarar. Kemal’in “rezil olursun” uyarılarına karşın aylardır gizlice hazırlandığı yarışmadan oldukça ümitli olan Barış, kazanacağı bir milyon lira ile neler yapacağını planlamaya başlamıştır bile.
Konuk oyuncu olarak Kenan Işık’ın renklendireceği Yahşi Cazibe bu Cumartesi atv’de…  

Künye :

Yapım        : Süreç Film
Yönetmen        : Bora Onur
Senaryo        : Gani Müjde – Tükenmez Kalem
Oyuncular         :Hakan Yılmaz (Kemal), Aslıhan Gürbüz (Cazibe Abbasova), Sezai Aydın (Patron Hulusi), Gökçe Özyol (Barış), Hande Katipoğlu (Simge), Belma Canciğer (Makbule Geçer), Serhan Arslan (Erdoğan), Sinan Çalışkanoğlu (Ejder), Erdal Türkmen (Ziverbey), Ege Gökenli (Itır), İnci Pars (Tutkunaz), Bilgehan Sezer (Gökberk), Ali Ege Vurkır (Şeref), Bekir Aksoy (Gökşen)


Yahşi Cazibe izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı