Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Alemin Kralı
Alemin Kralı
Alemin Kralı


Tarih: 2012-03-19 TV : ATV Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


ASLAN ENTEL OLURSA!...
ALEMİN KIRALI
(TEKRAR)
Alemin Kıralı, Erol Büyükburç’un konuk oyuncu olarak katıldığı, kahkaha dolu tekrar bölümü ile 19 Mart Pazartesi saat 22.15’te atv’de…
26. Bölüm Özeti:
Jülide, uçakta Erol Büyükburç’a çok benzeyen bir yolcuyla tanışır. Adam, Erol Büyükburç olmadığını söylese de Jülide bir türlü ikna olmaz ve onu eve davet eder. Ev halkı karşılarında Erol Büyükburç’u görünce bu fırsatı kaçırmazlar ve Asalet de dâhil tüm hünerlerini göstermeye başlarlar. Diğer taraftan onun Erol Büyükburç olmadığından şüphelenen Aslan, bu durumu kendi lehine çevirmenin planlarını yapar.
Mehveş’in mezun olduğu lisenin her yıl geleneksel olarak düzenlediği pilav günü şenlikleri vardır. Her sene pilav gününe Aslan’la gitmeyi planlayan ama onu bir türlü ikna edemeyen Mehveş, bu defa Aslan’ı kandırmayı başarır. Pilav gününde Mehveş’in entel arkadaşları karşısında ezilmek istemeyen Aslan, kılık kıyafet ve genel kültür konusunda Tapir, Beşer ve kızlardan yardım ister.
Kubat çok şiddetli diş ağrısı çekmektedir ama diğer taraftan dişçiye gitmekten de korkmaktadır. Bu fırsatı değerlendiren Nihale, Kubat’a diş ağrısını geçirmek adına çeşitli işkenceler uygular.

Künye :

Yapımcı            : Ali Gündoğdu, İnci Gündoğdu, Asena Bülbüloğlu
Yönetmen            : Bülent İşbilen
Senarist            : Kemal Kenan Ergen
Uygulayıcı Yapımcı    : Akın Topuz
Görüntü Yönetmeni    : Tevfik Şenol
Genel Sanat Yönetmeni    : Dilek Pınarcı Başak
Oyuncular            : Şafak Sezer (Aslan), Oya Başar (Asalet), Evrim Akın (Jülide), Metin Yıldız (Kubat), Zeynep Gülmez (Mehveş), Ececan Gümeci (Nihale), Elvin Levinler (Ayben), Yağmur Ün (Ahsen), Birsu Demir (Oben), Çağrı Büyüksayar (Yunus)


Alemin Kralı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı