Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Uçurum
Uçurum
Uçurum


Tarih: 2012-03-20 TV : ATV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


EVA İNTİKAM PEŞİNDE!
UÇURUM
(Yeni Bölüm)
Uçurum, merakla beklenen trajik hikayesi ve heyecan dolu sahneleriyle, bu akşam 22.30’da atv ekranlarında!
5. Bölüm – “KORUYUCU MELEĞİM”
Eva’nın çaresizliği ve mutsuzluğu öfkeye dönüşürken, onu aklına bile gelmeyecek şeyler yapmaya iter. Eva, Alex’in izini bulur ve intikam için Adem’den gizli harekete geçer. Kardeşini geri almanın en kesin yolunu bulduğunu düşünse de, karşılaşacağı tuzaktan habersizdir. Adem de bu sırada pavyona girmenin yolunu bulma peşindedir.
Diğer yanda Yaman, Alex ‘ten arızalı çıkan paketlerin yerini doldurmasını ister. Bu isteğe karşı çıkan Alex aldığı tehdit sonucunda yeni avların peşine düşer. Felicia, Maral’ın ölümünden sonra iyice çıkmazın içindedir. Pınar’a tekrar ulaşmanın bir yolunu bulmalıdır. Pınar bu sefer gözünü karartarak ateşe doğru ilk adımını atacaktır. Şükran ve Arif, Eva’nın gitmesi için Adem’in üzerindeki baskılarını arttırsa da, Eva kardeşini bırakıp geri dönmeyi asla kabul etmez. Nur’un artık Felicia’ya karşı sabrı kalmamıştır ve ona asıl patronun kim olduğunu göstermeye karar verir. Felicia yeni bir kabusun içine girmek üzeredir.  Kutlu, kendine kurduğu saf dünyasında, her şeyden habersiz küçük adımlarıyla çığlıkların peşinden gider.

Künye :

Yapımcı        : Süreç Film / Ali Gündoğdu
Yönetmen        : Cem Karcı
Senaryo        : Kerem Deren
Müzik            : Alp Yenier
Oyuncular        : Mehmet Ali Nuroğlu (Adem), Selçuk Yöntem (Arif), Lavinia Longhi (Eva), Denise Capezza (Felicia), Erdal Yıldız (Yaman), Esra Ronabar (Nur), Zuhal Gencer (Şükran), Enis Arıkan (Kutlu), Duygu Yetiş (Şule), Funda Eryiğit (Pınar), Alican Albayrak (Atıl), Akın Saatçi (Alex), Şükrü Özyıldız (Tolga), Zeynep Köse (Mika), Kaya Akkaya (Cem), Ozan Uygun (Mirza), Gözde Kaya (Masha), Merve Bulut (Bahar), Ceren Gündoğdu (İrina), Kübra Balcan (Maral), Ebru Saçar (Balım)


Uçurum izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı