Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Türk ’ün Uzayla İmtihanı
Türk ’ün Uzayla İmtihanı
Türk ’ün Uzayla İmtihanı


Tarih: 2012-03-21 TV : SHOW TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


YENİ
TÜRK’ÜN UZAYLA İMTİHANI
TÜRK’ÜN UZAYLA İMTİHANI
SHOW TV’DEN YENİ BİR KOMEDİ DİZİSİ
Show TV’nin yeni komedi dizisi ‘Türk’ün Uzayla İmtihanı’, 21 Mart Çarşamba akşamı seyircisiyle buluşuyor.Tarihteki ilk Türk uzay gemisi uzaya gidiyor. 9 korkusuz Türk astronotun maceraları çok yakında başlıyor.
Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, ‘‘Türk’ün Uzayla İmtihanı’’nın senaryo ve yönetmenliğini ise Tayfun Güneyer yapıyor. Dizinin eğlenceli senaryosunda; uzaya fırlatılan ilk Türk uzay gemisi, ait olduğu istasyona yanaşamayınca ufak bir kaza gerir ve uzayda bilinmeyen bir yere savrulur. Gemi mürettebatının uzay boşluğunda dünyayı bulma çabaları ise seyircisini kahkahaya boğacak.
SEÇKİN OYUNCU KADROSU
Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda ise; Peker Açıkalın, Ufuk Özkan, Sinan Çalışkanoğlu, Haki Biçici, Ayşe Melike Çerçi, Yonca Oskay, Veysel Diker, Bala Atabek, Feyza Çipa, Bülent Çolak, Mesut Can Tomay, Ünal Yeter, Özge Ulusoy, Turgut Tunçalp, Tuğba Sarıünal ve Selman Ünlüsoy gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Tayfun Güneyer oturuyor.
GEMİ MÜRETTEBATI HAZIR
Dizide; Ufuk Özkan ‘Gemi kaptanı Fatih Yıldırım’ rolüyle, Sinan Çalışkanoğlu ‘Lazer topçu subayı Volkan Kurnaz’ rolüyle, Haki Biçici ‘İletişim Subayı Necati Durmuş’ rolüyle, Ayşe Melike Çerçi ‘Halkla İlişkiler Subayı Edacan Şen’ rolüyle, Yonca Oskay ‘Çılgın Türk Gemisi’nin 2’nci kaptanı Aslı Gümüş’ rolüyle, Veysel Diker ‘Geminin Beslenme Subayı Osman Boru’ rolüyle, Bala Atabek ‘Geminin Temizlik Görevlisi Taziye Boru’ rolüyle ve Feyza Çipa da ‘Geminin Laboratuar Asistanı’ rolüyle karşımıza çıkıyor.
UZAYLILAR KAÇIRDI
Dizide Ablan’lar isimli gezegende ise daha önce uzaylılar tarafından kaçırılan minibüs şoförü, sevgilisi ve muavini bulunuyor. Bu gezegende, 1970 lerde minibüsüyle kaçırılan ‘Ziya’’yı Peker Açıkalın, Ziyanın aşık olduğu kız olan ‘Alev’’i Özge Ulusoy ve minibüsün muavini olan ‘Namık’’ı Ünal Yeter oynayacak.
İLK TÜRK UZAY EKİBİNİN HİKAYESİ
Dizide ilk Türk uzay ekibinin yolculuk hikâyesi ekrana gelecek. Kahramanlarımız uzay istasyonuna bağlanmak için uzaya fırlatılacak. Yolda kaybolan ekip, dünyayı aramaya başlayacak. Bu uzay yolculuğunda başlarına gelmeyen kalmayacak. Onlar dünyayı ararken ekran başındakiler kahkahalara boğulacak.
GEMİDE HERŞEY VAR
İlk Türk uzay gemisi fırlatma için gün sayıyor. Uzay gemisinin içerisinde; laboratuar, yatakhane, yürüyüş koridoru, mutfak ve kokpit gibi bir çok önemli unsur da mürettebatın kullanımı için hazır durumda.
Seyircilere kahkaha tufanı yaşatacak olan ‘Türk’ün Uzayla İmtihanı’, 21 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında başlıyor !

Künye :

YAPIM                                     SÜREÇ FİLM
YAPIMCI                                 ALİ GÜNDOĞDU-İNCİ GÜNDOĞDU           
YÖNETMEN                            TAYFUN GÜNEYER
SENARYO                               YAZAR MASA
 
KARAKTERLER   
GEMİ KAPTANI FATİH YILDIRIM    UFUK ÖZKAN
LAZER TOPÇU SUBAYI VOLKAN KURNAZ    SİNAN ÇALIŞKANOĞLU
İLETİŞİM SUBAYI NECATİ DURMUŞ    HAKİ BİÇİCİ
HALKLA İLİŞKİLER SUBAYI EDACAN ŞEN    AYŞE MELİKE ÇERÇİ
İKİNCİ KAPTAN ASLI GÜMÜŞ     YONCA OSKAY
BESLENME SUBAYI OSMAN BORU    VEYSEL DİKER
TEMİZLEME GÖREVLİSİ TAZİYE BORU    BALA ATABEK
LABORATUAR ASİSTANI GÖZDE KUŞ    FEYZA ÇİPA
BİLİM ADAMI ACAR DİMDİK    BÜLENT ÇOLAK
TARKAN YILDIRIM    MESUTCAN TOMAY
   
ABLANLAR GRUBU   
MUHTEŞEM ZİYA     PEKER AÇIKALIN
ALEV    ÖZGE ULUSOY
NAMIK    ÜNAL YETER
HAKAN     TURGUT TUNÇALP
AHMET    SELMAN ÜNLÜSOY
ŞEHRAZAT    TUĞBA SARIÜNAL


Türk ’ün Uzayla İmtihanı izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı