Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Alemin Kralı
Alemin Kralı
Alemin Kralı


Tarih: 2012-03-22 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Eve Gelen Hizmetçi Aslan’ı Baştan Çıkarıyor!
ALEMİN KIRALI
(Yeni Bölüm)
Alemin Kıralı, kahkaha dolu yeni bölümü ile 22 Mart Perşembe saat 20.00’de ATV’de…
27. Bölüm Özeti:
Evin seksi hizmetçisi ile eşini uygunsuz bir şekilde yakalayan kadının ihaneti affetmeyerek kocasını vurduğu bir tiyatro oyununu izleyen Asalet’in aklına Aslan’la Mehveş’i ayıracak yeni bir parlak fikir gelir. Oyunda hizmetçiyi oynayan kadına cazip bir teklifte bulunan Asalet, Aslan’ı baştan çıkarması için onu hizmetçi olarak eve getirir. Asalet’in oyununu fark eden Aslan, başta hizmetçiyi görmezden gelse de olaylar onu hiç de ummadığı bir noktaya getirir.
Doktor Saydam adlı bir profesör yeni ilacı Salaks’ı denemek için kendine kobay aramaktadır. Dükkanın önünde sinirli bir şekilde etrafa bağıran Aslan’ı gözüne kestiren profesör, Aslan’a evine getirmesi için tavşan ve sülük siparişleri verir. Profesör, eve her gelişte Aslan’ın çayına dozunu artırarak ilaç verince Aslan bambaşka birisi olur.
Spotçular Birliği Başkanlığı’na aday olan Kubat’ın dükkânını denetlemeye Çin’den Dünya Spotçular Birliği Başkanı gelir. Başkanlığı kaçırmak istemeyen Kubat, Çinli başkanı eve yemeğe davet eder. Mutlu bir aile tablosu çizmek isteyen Kubat, Oben’i de kız çocuklarıymış gibi davranması için ikna eder. Başkan olmak için her yolu deneyen Kubat iyi aile babasını oynayıp, Nihale’ye hiç davranmadığı kadar iyi davranır.
Jülide uçak yolculuğu sırasında ünlü sihirbaz Ohara’yla tanışır. Ohara, Jülide’ye gösterileri sırasında kendisine hosteslik yapması için teklifte bulunur.

Künye :

Yapımcı            : Ali Gündoğdu, İnci Gündoğdu, Asena Bülbüloğlu
Yönetmen            : Bülent İşbilen
Senarist            : Kemal Kenan Ergen
Uygulayıcı Yapımcı    : Akın Topuz
Görüntü Yönetmeni    : Tevfik Şenol
Genel Sanat Yönetmeni    : Dilek Pınarcı Başak
Oyuncular            : Şafak Sezer (Aslan), Oya Başar (Asalet), Evrim Akın (Jülide), Metin Yıldız (Kubat), Zeynep Gülmez (Mehveş), Ececan Gümeci (Nihale), Elvin Levinler (Ayben), Yağmur Ün (Ahsen), Birsu Demir (Oben), Çağrı Büyüksayar (Yunus)


Alemin Kralı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı