Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı
Akasya Durağı
Akasya Durağı


Tarih: 2012-06-02 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Seyit aşk grevinde  
Kanal D’nin başrollerinde Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Onur Şan, Nilgün Belgün, Levent Ülgen,Timur Acar, Bilge Şen ve Bican Günalan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Akasya Durağı”nın bu bölümünde; Seyit’in komşusuyla arasındaki diyaloğu yanlış anlayan Zeyno evi terk ediyor. Seyit de Zeyno’nun yeniden eve dönmesi için açlık grevine başlıyor. 
 Hayri’yi kendi kasabasındaki belediye başkanı arar ve beldedeki festivale katılıp sihirbazlık yapmasını, Dilek’in de şarkı söylemesini rica eder. Hayri başkanı kıramaz ve “tamam” der. Osman, Dilek’in şarkı söylemesini istemediği için, Hayri bir plan yapar ve teyzesinin ölüm döşeğinde olduğunu söyleyip, Dilek’i alır ve gider. Ancak Hayri’nin yalanın ortaya çıkması çok uzun sürmez.
Seyit’e komşusu cilve yapmaktadır. Kadın, elinde yaptığı kekle Seyit’in evine gelir ve zorla kendini davet ettirir. Bu sırada Zeyno içeri girer. Gördüklerini yanlış anlayan Zeyno evi terk eder ve teyzesinin yanına gider. Seyit de Zeyno’yu eve geri döndürebilmek için teyzesinin evinin önünde açlık grevine başlar. 
Eleni, Nuri Baba’nın kıyafetlerine takmıştır. Bunun üstüne Nuri Baba, gençlerin alışveriş yaptığı bir yerden alışveriş yapar, saçına da uzunca bir peruk takar ve Eleni’yle buluşmaya gider. Eleni çok beğenir. Nuri Baba bir de motosiklet bulmuştur ve onunda dolaşmaktadır. Eleniyle buluşan Nuri Baba, motosikletiyle durak yakınlarındayken Osman’la kaza yaparlar ve tartışmaya başlarlar. Bu sırada Eleni ve Nuri Baba kaskı çıkarınca duraktan koşup gelenler de şaşırıp kalırlar.
İpek’in taksisine binen reklamcı müşteri İpek’i çok beğenir ve reklamda oynatmak ister. Adam İpek’i duş jeli reklamında oynatmak istemektedir. İpek kimsenin haberi olmadan reklamcıyı arar ve reklam işini alır fakat, çekimlerde soyunması gerektiğini söylerler. İpek işten vazgeçer, vakti olmayan reklamcı bir büstiyerle işi halledebileceklerine İpek’i ikna eder. Emre, İpek’le beraberken billboardlarda İpek’in yarı çıplak poz verdiğini görür. Emre, İpek’i terk eder.
Güven ve Sinan, Seyit’in grevini fırsat bilerek dürümbüsü ele geçirmişlerdir. Müşteri arttırmak için kadın garsonlar alırlar ve bir türlü masrafların altından kalkamazlar. Güven ucuz et getirir ve müşterilere o ucuz etle dürüm yapmaya başlarlar. Etten zehirlenen müşteriler ikiliyi kovalarlar.

Künye :

Yapımcı                :Türker İnanoğlu
Yönetmen            :Yaşar Seriner
Genel Koordinatör        :Yılmaz Ekmekçi
Senaryo               :Resul Ertaş
Görüntü Yönetmeni        :Metin Erdoğdu
Müzik                :Bora Ebeoğlu-Cengiz Onursal
Kurgu Yönetmeni        :Nilüfer Bakırhan
Teknik Müdür            :Ferda Dağlaroğlu
Yardımcı Yönetmen        :Gülbin Aydın
Yapım Koordinatörü        :Mustafa Demirhan
Yapım Sorumlusu        :Tülay Şimşek
Sanat Yönetmeni        :Berna Öztürk
Kostüm Sorumlusu        :Yeliz Buyruk
Işık Şefi            :Cem Beyhatun
Oyuncular            :Zeki Alasya (Nuri Baba),Cezmi Baskın (Osman), Onur Şan(Seyit), Nilgün Belgün (Eleni), Levent Ülgen (Sinan), Timur Acar (Arif), Bilge Şen (Şaziment-Gülbin’in Annesi), Bican Günalan (Hayri), Aslı Altaylar (Gülbin-Sinan’ın Eşi), Gülay Baltacı (Safiye-Osman’ın eşi), Pınar Aydın (İpek-Emre’nin eşi), Tarık Ündüz (Emre), Ateş Fatih Uçan (Ali Kemal-Çaycı),Sefa Tantoğlu(Güven), Mehmet Kurt (Vakkas-çaycı), Pelin Sönmez (Dilek-Osman’ın kızı), Ayşegül Aslan (Zeyno-Seyit’in eşi), Ece Filiz (Merve-Arif’in Eşi), Sinem Ergin (Narin), Kayhan Yıldızoğlu (Mazhar), Teyfik Yapıcı (Komiser), Erimşah Bora (Can-Sinan’ın oğlu), Batuhan Çalık(Serkan-Can’ın arkadaşı), Mina-Dila Bulutsuz( İkizler-Osman’ın kızları)


Akasya Durağı izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı