Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sultan
Sultan
Sultan


Tarih: 2012-06-04 TV : KANAL D Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


Sultan’ı dükkanlarının açılış heyecanı sarıyor
Kanal D’nin başrollerini; Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak, Settar Tanrıöğen, Nur Sürer, Seray Gözler ve Orhan Güner’in paylaştıkları yeni dizisi “Sultan” bu akşam 2. ve yeni bölümü ile ekrana geliyor. Daha ilk bölümden milyonların yeni ekran tutkusu olan ve izleyicilerden tam not alan dizinin bu bölümünde; Sultan ve Pınar için, Aziz’in tüm karşı çıkmalarına ve gözdağlarına rağmen dükkanlarının açılışını yapacakları gün gelip çatıyor.
Sultan, ailelerin kendisini arayışı sürerken, birden handa ortaya çıkmıştır. Ailelerin şaşkın bakışları altında, yeni tuttukları dükkanlarına girerler. Duruma gecikmeli olarak vakıf olan Aziz, dakka bir gol bir misali, dükkanın camlarını indirir. Sultan ve Pınar, ev aramaya başlarlar. Ama bu o kadar kolay olmayacaktır. Aziz de morallerini bozmaya devam etmektedir. Pınar’ın yolunu keserek, ufak yollu bir gözdağı verir. Kerim’in,  alıştığı düzenin bozulmasından ve anne saydığı Sultan’ın evden gidişinden sorumlu tuttuğu Şeyhmus ve François’ya öfkesi sürmektedir. İyice hırçınlaştığı bir anda, babasından gördüğü tepki ile evden kaçar. Sultan’ın gidişi herkesin hayatında yeni bir sayfa açmıştır.
Kerim annesi yerine koyduğu Sultan’ı kaybetmenin telaşındadır. Yılmaz, ablasına yardım eli uzatır ama, Sultan kabul etmez. Pınar geldiği gün içine düştüğü, hazır olmadığı hayatı yaşarken, bir yandan da sorgulamaktadır. Evin gelini Dicle’yle evlat edinilen kızı Diyar, Sultan için endişelenseler de, onlar için bir umut olmuştur Sultan. Manevi desteklerini esirgemezler, tabii ki Ayşe’den gizli. Bilal kumarda bu sefer büyük para kaybeder. Borcu birikmiştir. Kendi dükkanın kasasından gizlice yüklü bir para alır. Sultan ve Pınar için nihayet, dükkanlarının açılışını yapacakları gün gelir.

Künye :

Yapım        : İstanbul Mass Media
Yapımcı        : Cengiz Keten
Yönetmen    : Azime Kanal, Şengül Halat
Senaryo       : Y.Bilgin Bayazıt, Seray Şahiner
Oyuncular    : Nurgül Yeşilçay (Sultan), Şahin Irmak (Şeyhmus),Settar Tanrıöğen (Aziz), Nur Sürer (Ayşe), Seray Gözler (Karaca), Orhan Güner (Zülküf), Esra Kızıldoğan (Hatice), Merve Altınkaya (Pınar), Hande Dane (Dicle), Orhan Şimşek-Kadir Özdal (Yılmaz),Burak Deniz (Tarık), Haluk Cömert (Bekir), Ebru Ojen Şahin (Melda),İbrahim İris (Mehmet), Hakan Karsak (Bilal),Nazmi Kırık (Haydar),Ferhat Yılmaz(Kibar), Meriç Aral (Diyar), Hüseyin Karataş (Kerim),Burak Temiz (Francois)


Sultan izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı