Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Arka Sokaklar
Arka Sokaklar
Arka Sokaklar


Tarih: 2012-06-04 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Ekip, bir cinayeti aydınlatmaya çalışıyor
Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Berk Oktay, Uğur Pektaş ve Zeynep Beşerler’in oynadıkları, sevilen dizisi “Arka Sokaklar”ın bu bölümünde; Ekip, Pakize adlı bir kadının ölümünün arkasındaki sır perdesini kaldırmaya çalışıyor.
Nezih ve Faruk, liderliğini Baha’nın yaptığı çetenin elemanlarıdır. İki adamı öldürürler. Faruk sokaklarda büyümüştür ve sokak çocuklarının hayatını iyi bilmektedir. Nezih “piranalar” diye bilinen çocuk çetesi tarafından soyulur. Rıza Baba ve ekibi olayı telefon kamerasına çeken gençlerin görüntüleri ile olayı çözmeye çalışır.
Tekin ve Metin, James Bond setine ziyarete giderler. Figüranlar geç kalınca yönetmen Metin ve Tekin’ i oynatır. Yapım şirketi çalışanı çocukların evlerine gider, onlara bir sürprizi vardır.
Murat ve Zeynep ev aramaktadır. Evler ya çok pahalı ya da şartlarına uygun değildir. Emel Hanım’ın Murat’a bir teklifte bulunur.
Hüseyin ve Pakize karı kocadır. Çorum’dan otobüsle dönmektedir. Pakize otobüs mola verdiğinde lavaboya gitmek üzere çıkar fakat geri gelmez. Rıza Baba ve ekip, Pakize’yi aramaya başlar ve cesedini toprağa gömülmüş olarak bulurlar. Hüseyin ve Pakize’nin bir de oğulları vardır. Tarık okuldayken Zeynep, ailesi hakkında bilgi almak için okula gider. Tarık’ın öğretmeni gösterilen aile, fotoğrafında Hüseyin’i daha önce hiç görmediğini ve Tarık’ın babasının başka biri olduğunu söyler. Zeynep’in bu bilgiyle iyice kafası karışır ve emniyettekilere haber verir. Pakize’nin ailesiyle görüşülerek olayı çözmeye çalışırlar. Sonunda Hüseyin her şey itiraf eder. Ekip, Pakize’nin faili meçhul cinayetinin peşine düşerler.

Künye :

Yapım :Erler Film-Türker İnanoğlu
Genel Koordinatör :Yılmaz Ekmekçi
Yönetmen :Orhan Oğuz
Senaryo :Ahmet Yurdakul / Ozan Yurdakul
Oyuncular    :Zafer Ergin (Rıza Baba), İlker İnanoğlu (Başkomiser Engin), Gamze Özçelik (Komiser Zeynep), Şevket Çoruh (Komiser Mesut),Özgür Ozan (Komiser Hüsnü Çoban), Berk Oktay (Komiser Sinan), Uğur Pektaş (Komiser Murat),Zeynep Beşerler (Komiser Melek), Figen Evren (Suat), Filiz Taçbaş (Ayla), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Özlem Çınar (Komiser Aylin), Alp Korkmaz (Komiser Muavini Ali), İpek Yaylacıoğlu (İpek), Yasemin Balık (Seyran), Alev Oraloğlu (Emel), Kerimhan Duman (Tunç), İlker Yiğen (Yavuz),Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Ecemnaz Arslan (Şirin), Mert Kaan Erem (Zeynep ve Murat’ın oğlu), Füsun Öztoprak (Müjgan)


Arka Sokaklar izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı