Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Firar
Firar
Firar


Tarih: 2012-06-05 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Yeni Bölüm
FİRAR
Başrollerini Caner Cindoruk, İsmail Hacıoğlu,  Engin Şenkan  ve Eda Özarkan’ın  paylaştığı, Firar’da heyecan devam ediyor.
Aziz Ağa’nın ölümü aşireti karıştırır!
Issız bir yerde saklanmaya devam eden Civan Nadir’i yok etmenin planlarını yapar. Nadir’i en ummadığı bir yerden vurmanın peşindedir. Elif’in Nadir’e yardım ettiğini savcının öğrenmesini ister. Avukatını devreye sokar. Avukat savcıya Civan’ı ele vermeyecek şekilde Elif’le ilgili her şeyi anlatır. Savcı ise Elif’in açık vermesini beklerken Asude’nin ona anlatacaklarını bir an önce öğrenmenin peşindedir.
Aziz Ağa’nın Mardin’de kalkan cenazesinden sonra aşiretler arasında Bahtiyanlar için karar alınır. Cemre, kan davasının sona ermesi için berdel ile evlendirilecektir. Civan’dan kendisine yardım etmesini ister ancak Civan’ın kendi canından başka düşünecek bir şeyi yoktur.
Nadir ise Civan’ın yerini bir an önce bulup intikamını almak ister. Ancak emniyetin de fazla dikkatini çekmek istemez. Bundan sonra ilerisi için planlar yapmaya başlar. Hayatını oğlu Memed ve Elif ile birlikte huzurlu bir şekilde geçirmek ister.

Künye :

YAPIMCI    : Koliba Film- Ata Türkoğlu
YÖNETMEN    : Cemal Şan
SENARYO    : Ozan Yurdakul
OYUNCULAR    : Caner Cindoruk (Nadir), İsmail Hacıoğlu (Civan), Engin Şenkan (Aziz Ağa), Eda Özerkan (Elif), Lila Gürmen (Mahur Hanım), Didem Balçın (Gönül), Şebnem Hassanisoughi (Asude), Beyza Şekerci (Cemre), Haldun Boysan (Gazi), Timur Ölkebaş (Baran), Osman Akça (Turaç)
Bölüm            :34
Müzik Direktörü: Hasan Saltık
Müzik              :Kalan Müzik / Engin Arslan, (Mayki) Murat Başaran


Firar izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı