Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kuzey Güney
Kuzey Güney
Kuzey Güney


Tarih: 2012-06-06 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Kuzey, Ferhat’tan ve polisten gizleniyor
Kanal D’nin başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel’in oynadıkları sevilen dizisi “Kuzey Güney” bu akşam da, temposu yüksek, heyecan dolu bir bölüm ile ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Kuzey hem Ferhat’tan hem polisten gizlenmek zorunda kalıyor.
Ferhat’tan kurtulmak için tek kozu olan Şermin Koflu’ya çok yaklaştığını anlayan Kuzey,  tam ona ulaşmak üzereyken, Zeynep’i tehlikeye atmamak için bir kez daha yolundan dönmek zorunda kalır. 
Sinanerler’in sırrının peşindeki Burak’ı  yeniden karşısında gören Banu’nun direnci kırılır.  Bu karşılaşmada çözülme noktasına gelen Banu, öfkesini Güney’e yöneltir. Düğün öncesi çıkan tartışma Güney’in kararını bir daha gözden geçirmesine neden olur. 
Kuzey hem Ferhat’tan hem polisten gizlenmek zorundadır. Bu süre içinde Bekir,  tek şansıdır. Hayatını sorgulamaya başlayan Güney için Cemre hala kapanmamış bir yaradır.  Yalnızlığında çaresizliğinde sığındığı kişi yine Cemre olur. Kuzey, Ferhat’ı hapse göndermek için elindeki bütün imkanları kullanır. Ancak Ferhat’ın her hamleye bir karşılığı vardır. Makaranın açılış günü Kuzey günlerden sonra tüm riskleri göze alarak ortaya çıkar ve ortalık karışır.

Künye :

Yapım                     : Ay Yapım
Yapımcı            : Kerem Çatay 
Yönetmen        : Mehmet Ada Öztekin
Senaryo            : Ece Yörenç – Melek Gençoğlu
Müzik            : Toygar Işıklı
Oyuncular        : Kıvanç Tatlıtuğ (Kuzey),Buğra Gülsoy (Güney), Öykü Karayel (Cemre Çayak),Mustafa Avkıran (Sami Tekinoğlu-Kuzey Güney Baba),Semra Dinçer (Handan Tekinoğlu- Kuzey Güney Anne), Rıza Kocaoğlu (Ali Güntan) Bade İşçil (Banu Sinaner),Turgay Kantürk (Ferhat), Çağdaş Onur Öztürk (Barış Hakmen), Hazar Ergüçlü (Simay Canaş), Gökşen Ateş (Venüs Tezerel) ve Zerrin Tekindor (Gülten Çayak)


Kuzey Güney izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı