Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İffet
İffet
İffet


Tarih: 2012-06-23 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Tekrar Bölüm
İffet
Sevilen dizi İffet kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için tekrar bölümü ile ekranlarda olacak…
İffet yaşanan onca şeyden sonra Cemil’le mutlu olabileceklerine inanmamaktadır. Cemil bu kez kolay kolay bırakmaz ve kolundan tutup babasının karşısına çıkarır. Ve izin verirse evlenmek istediğini söyler. Ahmet ve İffet bir an şaşkın kalır. İkisi de ikna olacak gibi değildir ama Cemil’in de İffet’ten vazgeçemeyeceği ortadadır. Sonunda Ahmet sürpriz bir şekilde İffet’in Cemil’le evlenmesine izin verir. Ama artık çok geçtir. Cemil İffet’ten uzak durmaya karar vermiştir. İki aşık inat uğruna birbirlerine acı çektirmeye devam edeler.
İffet ve Cemil için tam da her şey düzeldi derken Betül’ün gelişiyle bir kez daha mutlulukları riske girer. İffet elinden geldiği kadar anlayışlı davranmaya çalışır ama Betül evlenmelerine engel olmak için gizli gizli uğraşmaya devam eder. Diğer tarafta İffet, kardeşinin evden kaçtığını öğrenir. Cemil her şeyi bırakıp Nimet’in peşine düşer.
Cemil ve İffet yeni doğacak bebeklerinin heyecanını yaşarken bir kez daha olaylar beklenmedik şekilde gelişir ve her şey karışır. İffet ve Cemil’in en zor sınavı onları beklemektedir. Bu sefer aşklarının karşısında Cemil’in oğlu Mehmet vardır! İffet ve Cemil, aşkları için doğacak bebekleri için var güçleriyle savaşırlar. Sonunda önünde duramadıkları tek şey kaderleri olur.

Künye :

YAPIMCI    : Gold Film- Faruk Turgut
YÖNETMEN    : Faruk Teber
SENARYO SÜPERVİZÖR    : Zülküf Yücel
SENARİST    : Can Sinan
BÖLÜM    : Tekrar
OYUNCULAR    : Deniz Çakır(İffet), İbrahim Çelikkol (Cemil),  Mehmet Çevik( Ahmet), Esra İşgüzar(Nimet), Zuhal Olcay (Dilek) Melike Güner (Betül),  Cengiz Baykal (Salih), Birsen Dürülü (Asuman), Ayşen Barutçuoğlu (Münevver), Asu Maralman (Feride), Nil Banu Engindeniz (Kerime),Serkan Genç(Feyyaz), Gülden Güney(Serpil),Ayşe Tunaboylu(Saime),İsrafil Köse (Ersin),Selim Erdoğan( Erhan),Ecem Özkaya(Nil)Selen Uçar(Gülin),Levent Ünsal (Emre), İpek Elban(Emine),Ali Pınar (Roberto), Kaan Öztop (Balaban), Ercan Yazgan (Osman Efendi),Mine Çayıroğlu ( Yasemin),Burçin Oraloğlu


İffet izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı