Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Amazon’ un Katil Hayvanları
Amazon’ un Katil Hayvanları
Amazon’ un Katil Hayvanları


Tarih: 2012-06-24 TV : KANAL7 Saat: 15:15 Tür:Belgesel


DÜNYANIN EN TEHLİKELİ BÖLGESİ AMAZON’DA YAŞAM MÜCADELESİ
Kanal 7’den birbirinden seyirlik vahşi doğal yaşam belgeselleri ekrana geliyor. Doğal yaşamı ekrana taşıyacak birbirinden özel belgeseller hafta sonları Kanal 7’de. Belgesel kuşağında bugün dünyanın en büyük yağmur ormanlarında avcı hayvanlar arasındaki yaşam mücadelesini anlatan “Amazon’un Katil Hayvanları” ekrana geliyor.
Dünyanın en büyük nehir havzası ve en eski yağmur ormanı; Amazon. Hayvanlar aşırı sıcağa ve şiddetli yağmura; karanlık ormanlara ve çamur dolu nehirlere dayanabilmek için değişime uğramıştır. Av ve avcı arasında süren yaşam savaşında, acı verici iğneleri, zehirli ısırıkları ve kemik parçalayan güçleri ile  on iki özel hayvan   liderdir;   Kolombiya’dan   Arjantin’e uzanan bir alanda hüküm   süren kırmızı karınlı  piranalar,   Peru    açıklarında     yalnız   avlanan  boğa köpekbalıkları, Brezilya’nın meşhur tarantulası, en korkutucu   hayvanlardan  kara  kayman ve dev pitonlar…  Nasıl avlanırlar? Nasıl öldürürler ya da ölümden nasıl kurtulurlar? Muhteşem görüntüler eşliğinde Amazon’ un katil hayvanları karşınızda.     
Doğal yaşamı ve vahşi dünyaları anlatan belgeseller hafta sonları saat Kanal 7’de ekrana geliyor.

Künye :

Yapım: National Geographic Television, Başkan: Michael Rosenfeld, Seri Yapımcısı: Michael Welsh, Yönetici Yapımcı: Keenan  Smart, Fotograflar: Nick Stringer/ National Geographic.


Amazon’ un Katil Hayvanları izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı