Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sultan
Sultan
Sultan


Tarih: 2012-06-25 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Sultan, artık saat 20.00’de ekrana geliyor
Şeyhmus, Sultan’a gidiyor
Kanal D’nin başrollerini; Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak, Settar Tanrıöğen, Nur Sürer, Seray Gözler ve Orhan Güner’in paylaştıkları sevilen dizisi “Sultan” bu haftadan itibaren artık saat 20.00’de ekrana gelecek. Sevilen dizinin bu bölümünde; sünnet gecesi gözler Şeyhmus’u ararken, Şeyhmus geçmişten bir anıyla Sultan’ın karşısına çıkıyor. Anılar onu, Sultan’a götürüyor.
Sünnet gecesi gözler Şeyhmus’u ararken, Şeyhmus geçmişten bir anıyla Sultan’ın karşısındadır. Anılar onu Sultan’a getirmiştir. Bir dinlese Sultan, onun da haklı gerekçeleri vardır. Peki o gerekçeler François’nın varlığını haklı çıkarabilir mi?
Şeyhmus o gece anlar; gidişiyle kendisi için zaman akarken, Sultan için zaman durmuştur.
Sultan kırgın, perişan ve engellere takılarak otele döner. Şeyhmus ise düğünde çocukken bırakıp gittiği kardeşiyle, Tarık’la yeniden tanışır.
François’ya hediyeler gelmektedir. Keyifler yerindedir. Ta ki Kerim’in hayallerini süsleyen bisiklet, tam da sünnet gecesi François’ya, hem de Kerim’in babası tarafından gelene kadar. Kerim hayal kırıklığı içinde Sultan’a sığınır. Kerim’in gelişiyle Sultan’ı yeni olaylar beklemektedir. Her şey düzelecek, dükkan açılacak, düzen kurulacak derken, Sultan’a bir kapı açılırken, bir kapı kapanmaktadır. Yanlış adresin ardından bu sefer Haydar bir gazete küpüründe, Şeyhmus’un aradığını bulmuştur. Şeyhmus artık geçmişinin yaralarını kapatabilecek, eski Şeyhmus’a geri dönebilecek midir? Yalnız Sultan değil, Kendirler’in de başından olaylar eksik olmamaktadır. Zülküf en büyük rakibinin karşısında çaresizdir. Artık Zülküf’ün Aziz’e bir can borcu vardır. Tüm aile Zülküf’ün haberiyle yıkılmışken kapı çalar. Şeyhmus’a gelen haber şok etkisi yaratır.

Künye :

Yapım        : İstanbul Mass Media
Yapımcı        : Cengiz Keten
Yönetmen    : Azime Kanal, Şengül Halat
Senaryo       : Y.Bilgin Bayazıt, Seray Şahiner
Oyuncular    : Nurgül Yeşilçay (Sultan), Şahin Irmak (Şeyhmus),Settar Tanrıöğen (Aziz), Nur Sürer (Ayşe), Seray Gözler (Karaca), Orhan Güner (Zülküf), Esra Kızıldoğan (Hatice), Merve Altınkaya (Pınar), Hande Dane (Dicle), Orhan Şimşek-Kadir Özdal (Yılmaz),Burak Deniz (Tarık), Haluk Cömert (Bekir), Ebru Ojen Şahin (Melda),İbrahim İris (Mehmet), Hakan Karsak (Bilal),Nazmi Kırık (Haydar),Ferhat Yılmaz(Kibar), Meriç Aral (Diyar), Hüseyin Karataş (Kerim),Burak Temiz (Francois)


Sultan izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı