Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Annem Uyurken
Annem Uyurken
Annem Uyurken


Tarih: 2012-06-27 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Annem Uyurken” bugün Kanal D’de başlıyor!
Annem Uyurken: Komedi bu yastığın altında!
Kanal D’nin başrollerinde; Hümeyra, Büşra Pekin, Şükrü Türen, Seda Türkmen, Bora Akkuş, Bülent Seyran, Erkan Köse, Algı Eke gibi birbirinden güçlü isimlerin yer aldığı yeni komedi dizisi “Annem Uyurken”, bu akşam (27 Haziran Çarşamba), saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana geliyor.
Dizide, on sene önce kızının düğününde fenalaşan ve nedeni belirlenemeyen bir sebeple komaya giren Gül Hanım, onun dünya umurunda olmayan kocası gamsız Hasan, annesinin yokluğunda aileyi birarada tutmaya çalışan zavallı Defne ve başına buyruk büyüyen üç çocuğun eğlenceli hikâyesi anlatılıyor.                                                
Yapımını Tims Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu ve Başak Soysal’ın yaptıkları “Annem Uyurken”in senaryosunu ise Emre Özdür, Volkan Sümbül ve Ali Demirel kaleme alıyor. Hümeyra’nın “Gül” karakterini canlandırdığı dizi, eğlenceli hikayesi, güçlü oyuncu kadrosu ve rejisiyle, ilk bölümden itibaren milyonların yeni ekran gözdesi olmaya aday.
Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken “Annem Uyurken”de; Hümeyra, Büşra Pekin, Şükrü Türen, Seda Türkmen, Bora Akkaş, Bülent Seyran, Erkan Köse,    Algı Eke, Ayşen Sezerel, S. Devrim Yakut, Ali Meriç, Ünal Yeter, Rüzgâr Aksoy,   Nil Günal, Efe Tuncer ve Can Bartu Aslan rol alıyor.
Annem Uyurken”in ilk bölümünün konusu şöyle;
On sene önce kızının düğün gününde aniden fenalaşan Gül Hanım, o günden beri derin bir uykudadır. Onun yokluğunda 146 yıllık geleneksel lokum dükkanının işletmesi, kocası Hasan’a kalmıştır. Hasan, herkesten habersizce dükkanı satıp bir süredir gizli aşk yaşadığı alt komşu Nuran ile uzaklara kaçma planı kurmaktadır. Ailenin büyük kızı Defne ise annelerinin yokluğunda zıvanadan çıkan üç kardeşinin, kendisinden habersizce kurdukları çılgın planları öğrenir. Aile yavaş yavaş dağılırken tek umut Gül’ün bir an önce uyanmasıdır.
Habersizce evleneni, evdeki antika eşyaları satıp gizli servet sahibi olanı, alt komşu ile yasak aşka yelken açanı, kendi çıkarları için önüne geleni kullananı, kararsızı, katili, hayaleti ve yıllardır uyuyan Gül’ü ile ‘Annem Uyurken’ ilk bölümüyle sizi çok güldürecek.

Künye :

Yapım            :Tims Productions
Yapımcı        :Timur Savcı
Yönetmen        :Kerem Çakıroğlu- Başak Sosyal
Senaryo        :Emre Özdür- Volkan Sümbül- Ali Demirel
Genel Koordinatör    :Başak Abacıgil Sözeri
Oyuncular:         :Hümeyra (Gül), Şükrü Türen (Hasan), Büşra Pekin (Defne), Seda Türkmen (Derya), Bora Akkaş (Mert), Algı Eke (İclal), Bülent Seyran (Avni), Erkan Köse (Lütfi), Ayşen Sezerel (Lale), S.Devrim Yakut (Nuran), Ali Meriç (Necip), Ünal Yeter (Aykut), Rüzgar Aksoy (Cem), Nil Günal (Aylin), Efe Tuncer (Doktor), Can Bartu Aslan (Murat)


Annem Uyurken izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı