Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İbret-i Alem
İbret-i Alem
İbret-i Alem


Tarih: 2012-06-27 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Yeni Dizi...
İbreti Ailem
ÇARŞAMBA STAR’DA
Başrollerini Müjdat Gezen, Zafer Algöz ve Şebnem Sönmez’in paylaştığı İbreti Ailem Çarşamba 20.00’de Star’da ekrana gelecek.
Dizinin ilk bölümünde Altan Erkekli ve Melek Baykal’da konuk oyuncu olarak yer aldı.
Onlar Küçükbaş ailesi…
Onların hikayesi, evde kalmışların, işsiz güçsüzlerin, yırtmaya çalışanların,  hayatından memnun olmayanların hikayesi.
Ufak amaçları olan ama yanlış yoldan koşan insanlar…
Zengin olmak için her şeyi mubah gören bir baba Yaşar (Zafer Algöz)...Sevdiği adamı elde etmek için her yolu deneyen genç bir kız Yıldız (Gonca  Vuslateri)...Kendinden beş gömlek üstün bir kızın peşinde çaresizce koşan bir erkek çocuk Ender
(Olkan Serdar Yıldız)... Sırf ortamdan kız düşürürüm diye huzurevine çıkmak isteyen bir “ergen” dede    Muhsin (Müjdat Gezen)den oluşan bir aile. Ve onların yanında aşırı saf, aşırı naif ama kırmızı çizgileri olan bir anne Şengül (Şebnem Sönmez).
NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği İbreti Ailem’in yönetmen koltuğunda Geniş Aile dizisinden tanıdığımız,  başarılı yönetmen Ömer Uğur yer alıyor. Senaryosu Murat Emre Kaman- Mehmet Emrah Kaman kardeşlere ait olan dizinin başlıca rollerinde  Müjdat Gezen, Zafer Algöz, Şebnem Sönmez, Olkan Serdar Yıldız, Gonca Vuslateri, İnanç Koçak, Melda Gür, Ümit Çırak, Çağlar Çorumlu, Hande Doğandemir, Mert Yavuzcan ve Ali Barışık yer alıyor.   
İbreti Ailem; hayallerinin peşinde koşan insanların hikayesi. Ama kestirmeden gitmeye çalışan, kaybolan, kaybeden insanların.

Künye :

İbret-i Alem izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı