Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kuş Bakışı Dünya
Kuş Bakışı Dünya
Kuş Bakışı Dünya


Tarih: 2012-06-30 TV : NTV Saat: 21:00 Tür:Belgesel


NTV Belgesel Kuşağı
KUŞ BAKIŞI DÜNYA
(EARTHFLIGHT)
Nefesinizi kesecek bir uçuş macerası
 Dünyayı olağanüstü bir uçuş perspektifinden gösterebilmek için en son teknolojiyi sofistike tekniklerle buluşturan çarpıcı bir serüven.
2. Bölüm
Kuşların kanatlarında altı kıtada nefes kesen bir uçuşa katılın ve eşsiz doğa manzaralarına yukarıdan tanık olmaya hazır olun.
BBC yapımı belgeselin her bölümü kuşlarla farklı bir kıtayı keşfe çıkıyor ve onların yolculuklarına dair dramatik bir anlatım sunuyor.
Bölüm 2 –  Afrika
Bir akbabanın sırtında Afrika üstünde uçun ve dünyanın en fazla hayvana sahip kıtasına yeni bir gözle bakın. Sardunya avına çıkmış köpekbalıklarının, yunusların ve balinaların arasına sümsük kuşlarıyla pike yapın. Tamamen flamingolarla kaplı canlı bir adayı keşfederken, balık kartallarına av sırasında eşlik edin. Sualtı yırtıcıların efendisi büyük beyaz köpekbalığının av stratejilerini etüt eden martılarla katılın.
Kartalların kanatlarında sisli Victoria Şelaleleri’nin üstünde uçun ve balık tutmak için muhteşem Zambezi Nehri’ne dalın. Göç eden Afrika antiloplarının dramını izleyen akbabalarla Serengeti’nin üzerinde daireler çizin ve bu maharetli leşçilin aniden nasıl bir kurbana dönüştüğüne şahit olun.
Bir kuş gibi uçma hayali, tüm bu olağanüstü gerçekliğin yanında hiç kalıyor.

Künye :

Kuş Bakışı Dünya izle -> NTV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı