Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dr Ümit Aktaş’la Keyifli Yaşam
Dr Ümit Aktaş’la Keyifli Yaşam
Dr Ümit Aktaş’la Keyifli Yaşam


Tarih: 2012-07-10 TV : KANAL7 Saat: 11:40 Tür:Kadın Programı


GÖĞÜS KANSERİNİ ÖNLEYEN DİYET
Sağlıklı yaşama dair pratik bilgilerin verildiği ‘Dr. Ümit Aktaş’la Keyifli Yaşam’da bugün varis hastalığı üzerine tüm merak edilenler konuşulacak. Varis oluşumuna sebep olan etmenler ve tedavi yöntemleri Keyifli Yaşam’da ekrana gelecek. Ayrıca günün diyeti bölümünde göğüs kanserini önleyen diyet formülü verilecek.
Akupunktur ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş’ın sunduğu Dr. Ümit Aktaş’la Keyifli Yaşam’da bugün varis hastalığı hakkında önemli bilgiler verilecek. Aktaş, kendi hastalarına uyguladığı köpük tedavisini canlı yayında izleyiciye aktaracak. Keyifli Yaşam’da ayrıca Türk sanat müziğinin sevilen genç sanatçısı Aslı Hünel konuk olacak. Aslı Hünel, seslendireceği şarkıları ve keyifli sohbetiyle programa renk katacak.
Günün diyeti bölümünde ise Ümit Aktaş, kadınların korkulu rüyası göğüs kanseri hakkında bilinmesi gerekenleri anlatırken göğüs kanserini önleyen diyet formülünü de izleyiciyle paylaşacak. “Göğüs kanserine yakalanmamak için nelere dikkat edilmelidir? Göğüs kanserini önleyen besinler nelerdir? Bu besinlerin tüketimi nasıl olmalıdır? Göğüs kanseri en çok hangi yaş grubunda görülür” gibi sorulara canlı yayında cevap verilecek. Ayrıca Ümit Aktaş, göğüs kanserinden korunmaya yardımcı çok özel tarifler verecek.
Türk Aşçı Milli Takım Kaptanı Esat Özata ise sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlıyor. Özata, sağlıklı ve hafif besinlerle lezzetli yemekler hazırlamanın püf noktalarını izleyiciye aktarıyor.
Sağlıktan güzelliğe, birçok konuda önemli bilgilerin verildiği programda canlı telefon bağlantıları ile sorular alınarak Twitter’dan da interaktif katılım sağlanıyor.
Sağlıklı ve doğal yaşamın sırrını paylaşan ‘Dr. Ümit Aktaş’la Keyifli Yaşam’ Pazartesi’den Perşembe’ye saat 11.40’ta Kanal 7’de…

Künye :

Dr Ümit Aktaş’la Keyifli Yaşam izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı