Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Amansız Düşmanlar
Amansız Düşmanlar
Amansız Düşmanlar


Tarih: 2012-08-18 TV : KANAL7 Saat: 16:00 Tür:Belgesel


ASLANLAR VE MANDALARIN AMANSIZ MÜCADELESİ
Kanal 7, National Geographic doğal yaşam belgesellerini ekrana getirmeye devam ediyor. Vahşi yaşamı ekrana taşıyan birbirinden özel belgeseller hafta sonları Kanal 7’de. National Geographic’in bugüne kadar en güzel belgesellerden biri olan “Amansız Düşmanlar” Kanal 7’e ekrana gelecek.
Milyonlarca canlı, binlerce kilometre ve yüzlerce hikâye… Hayatta kalmak için durmaksızın hareket etmek zorunda olanların muhteşem hikâyeleri. National Geographic’in hazırladığı belgesellerle, yeryüzündeki pek çok canlı türünün akıl almaz hikâyelerine tanıklık etme olanağı bulacaksınız.
Afrika’nın ırmaklarla çevrili bölgesinde sıkışmış manda sürüsü ile onların amansız düşmanları aslanlarla karşı karşıya. Güçlü aslanların besili mandaları avlama çabaları “Amansız Düşmanlar” ile ekrana geliyor. Hepsi işlerinin ustası amansız birer manda avcısı olan aslan sürüsüne karşı her geçen gün kendine güveni artan ve aslanlarla nasıl başa çıkacakları konusunda savunma taktikleri geliştiren manda sürüsü. Sürekli takip ve kesintisiz baskı, vahşi yaşamın acımasız gerçekliğiyle gözler önüne seriliyor. Muhteşem görüntüler eşliğinde aslanlar ve mandaların mücadelesi izleyicilerin karşısına çıkıyor.
Doğal yaşamı ve vahşi dünyaları anlatan National Geographic belgeselleri hafta sonları Kanal 7’de ekrana geliyor.

Künye :

Amansız Düşmanlar izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı