Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Afrika’nın Ölüm Makinaları
Afrika’nın Ölüm Makinaları
Afrika’nın Ölüm Makinaları


Tarih: 2012-08-26 TV : ATV Saat: 14:00 Tür:Belgesel


AFRİKA’DAKİ YAŞAM MÜCADELESİNDE AYAKTA KALAN ÖLÜM MAKİNALARI
Kanal 7’den birbirinden seyirlik vahşi doğal yaşam belgeselleri ekrana geliyor. Doğal yaşamı ekrana taşıyacak birbirinden özel belgeseller hafta sonları Kanal 7’de. Belgesel kuşağında bugün Afrika’da yaşam mücadelesinden devamlı ayakta kalmayı anlatan “Afraika’nın Ölüm Makinaları” ekrana geliyor.
Afrika’nın vahşi doğasında yaşam savaşı en çarpıcı biçimde sergilenir. Bu savaşta daima ayakta kalmayı başaran on iki seçkin hayvan vardır. Memeliler, sürüngenler ve örümceklerden gelen bu hayvanlar, kuzeydeki Sahra Çölü’nün kurak ortamından, güneydeki zengin düzlüklere uzanan coğrafyada avlarını beklerler. Naional Geographic, öldürücü taklitleri ve becerileriyle tüm kıtaya hakim olan bu tehlikeli hayvanları yakından inceliyor. Sarı kobra, yeşil mamba, kara mamba gibi zehirli yılanlar, benekli çakal, Afrikalı sığırı, fil, Nil timsahı, suaygırı ve elbette kıtanın hâkimi aslan… Afrika’nın ölüm makinaları bu belgeselde tüm güçlerini sergiliyor.
Doğal yaşamı ve vahşi dünyaları anlatan belgeseller hafta sonları Kanal 7’de ekrana geliyor.

Künye :

Yapım: National Geographic Television, Başkan: Michael Rosenfeld, Seri Yapımcısı: Michael Welsh, Yönetici Yapımcı: Keenan  Smart, Fotograflar: Nick Stringer/ National Geographic.

 


Afrika’nın Ölüm Makinaları izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı