Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İffet
İffet
İffet


Tarih: 2012-08-27 TV : STAR TV Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


Yeni Bölüm…
 İffet
Ekranların beğeniyle izlenilen dizisi iffet yeni katılan oyuncuları ve merakla beklenen bölümü  ile her Pazartesi 22.00’de ekrana gelecek.
Cemil ve İffet için acı sürpriz!
İffet ve Cemil geçirdikleri trafik kazasından sonra yeni bir hayata başlar. Geçmişin izlerini taşıdığı için zor bir o kadar da acılı bir hayattır, çünkü Elif’i kaybetmişlerdir. Ama birlikte mücadele ederek her şeyin üstesinden gelmeye kararlıdırlar. Tam beş yıl mücadele ederler. Cemil’in bir tesellisi vardır elbet Mehmet hala hayattadır. Ne var ki İffet için tek bir teselli bile yoktur. Var gücüyle ayakta durmaya normal bir hayat kurmaya çabalar. Acısını kalbine gömüp ne Cemil’e ne bir başkasına belli etmemeye çalışır. Yıllar boyunca da başarır. Ta ki mahalleye taşınan Halil ve Elif’le aynı yaştaki kızı Çiçek hayatına girene dek. Gizemli bir şekilde hayatlarına giren bu baba kızın gerçekte kim olduğundan ve neler planladığından habersiz olayların akışına bırakır kendini. Çiçek onun için özlediği kızını ve hayallerindeki mutluluğu simgeler. Tam da bu sırada yıllardır bulunamayan Elif’in cesedi ortaya çıkar. İffet ve Cemil’in biraz da olsa kabuk bağlayan yaraları bir kez daha kanamaya başlar.

Künye :

YAPIMCI    : Gold Film- Faruk Turgut
YÖNETMEN    : Yasemin Türkmenli
SENARYO SÜPERVİZÖR    : Zülküf Yücel
SENARİST    : Can Sinan
BÖLÜM    :     36
OYUNCULAR    : Deniz Çakır(İffet), İbrahim Çelikkol (Cemil), Mahir Günşiray (Ali İhsan), Mehmet Çevik( Ahmet), Esra İşgüzar(Nimet), Zuhal Olcay (Dilek) Melike Güner (Betül),  Cengiz Baykal (Salih), Birsen Dürülü (Asuman), Ayşen Barutçuoğlu (Münevver), Asu Maralman (Feride), Nil Banu Engindeniz (Kerime),Serkan Genç(Feyyaz), Gülden Güney(Serpil),Ayşe Tunaboylu(Saime),İsrafil Köse (Ersin),Selim Erdoğan( Erhan),Ecem Özkaya(Nil)Selen Uçar(Gülin),Levent Ünsal (Emre), İpek Elban(Emine),Ali Pınar (Roberto), Kaan Öztop (Balaban), Ercan Yazgan (Osman Efendi),Mine Çayıroğlu ( Yasemin),Burçin Oraloğlu, Bülent Alkış(Halil), Erdoğan Sıcak, Semah Tuğsel(Melahat), Ozan Çobanoğlu (Nihat), Eren Özyalçın ( Ali), Ceren Gürtekin ( Çiçek), Berkehan Tüter ( Mehmet ), Olcay Yusufoğlu (Aslı)


İffet izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı