Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sudan Bıkmış Balıklar
Sudan Bıkmış Balıklar
Sudan Bıkmış Balıklar


Tarih: 2012-08-28 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Yeni bölüm...
Yedinci bölüm
SUDAN BIKMIŞ BALIKLAR
Selim, Zeynep’e gerçekleri söyleyecek mi?
Başrollerini Burak Sağyaşar ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştığı Sudan Bıkmış Balıklar, aşkı, dostluğu, savaşmayı, her şeye rağmen yeniden demeyi, genç olmanın ne demek olduğunu anlatan bir hikaye.
Selim, Zeynep’e gerçekleri söyleyecek mi?
Zeynep’in evinde Kerem ve Selim arasında yaşanan olay Gülten’in de dâhil olmasıyla herkes için bir dönüm noktası haline gelir. Selim’le bir kez daha burun buruna gelen Gülten, Selim’i Zeynep’in hayatından çıkarmak için bir şeyler yapması gerektiğine karar verir.
Selim’in davranışının asıl sebebi ise Kerem’in kendisine söylediği yalandır. Attığı yumruk ile kendisini haklıyken haksız duruma düşüren Selim’in, Kerem’e karşı bütün güveni yerle bir olmuştur. Olayın gerçek yüzünü Zeynep’e açıklamak istediğinde, Zeynep’in ne kadar büyük bir sıkıntı çektiğini fark eder.
Evde ise Seval yeğeni ve oğlu arasına giren kızın kim olduğunu araştırmak ve konuya kesin bir çözüm bulmak niyetindedir. Muharrem’in Selim hakkındaki düşüncelerini artık Kerem de onaylamaktadır. Fakat Kerem’in yumruk atmaktan daha iyi bir planı vardır.
Hüseyin ailesine savrulan tehditlere dirense de Esra’nın ve ailesinin içinde bulunduğu tehlikeye karşı çaresizdir. Hüseyin’in kabul etmek zorunda kalacağı ağır şart aileyi büyük bir yükün altına sokar.
Merve’nin Avrupa’dan dönen kuzeni Tolga, Gökçe adına geçmiş hesapların açılmasına sebep olurken, Merve de Selim’i tekrar kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır.
Zeynep olayların soğuması için ailesiyle zaman geçirmeye karar verir, fakat Kerem’in sürpriz ziyareti ile başlayan süreç açıklanması zor bir duruma sebep olacaktır. Selim ve Zeynep aralarına giren mesafeye rağmen birbirlerine inanmaya ve güvenmeye devam edebilecekler midir?

Künye :

Yapım         : Focus Film/ Nilgün Sağyaşar
Yönetmen : Cevriye Demir
Senaryo    : Ethem Özışık, Eylem Akın, Filiz    Alpgezmen
Oyuncular :  Burak Sağyaşar (Selim), Ezgi Eyüboğlu (Zeynep), İbrahim Aslan (Kerem), Kübra Balcan (Merve), Mert Asker (Kamil), Burcu Altın (Gökçe), Payidar Tüfekçioğlu (Hüseyin), Övül Avkıran (Gülten), Yeliz Aytar (Esra), Cevdet Arıcılar (Muharrem), Neriman Uğur (Seval), Feyza Işık (Duygu), Deniz Özkan (Ömer)
Bölüm    : 7


Sudan Bıkmış Balıklar izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı