Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İşler Güçler
İşler Güçler
İşler Güçler


Tarih: 2012-08-30 TV : STAR TV Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


Yeni Bölüm...
“Modern Muzip Yalanlar”
 İşler Güçler
TUĞBA ÖZAY İŞLER GÜÇLER’DE
Bu yazın en sevilen dizilerinden biri olan, esprileri dillerden dile dolaşan İşler Güçler, bu hafta Tuğba Özay’ı konuk edecek. 
Bu hafta onuncu  bölümüyle ekrana gelecek dizinin başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz oynuyor. Kısa sürede fenomen haline gelen İşler Güçler’in videoları sosyal paylaşım sitelerinin en çok izlenenleri arasında yer alıyor. 
10. bölüm…
Yeni yayın döneminin  yaklaşması , Ahmet ve Murat’a yeni tekliflerin yolunu açarken, Sadi ise nakit akış sorununu çözmenin yollarını arıyor.
Ahmet, Feride ile ilgili kararlarını  gözden geçiriyor, Murat ders verdiği çocuklardaki ani azalmaya inat, hızlandırılmış derslere başlıyor.  
‘Mumcuk’un marka yüzü kalabilmek için her türlü beladan uzak kalmaya çalışan üçlü, Murat’a gelen sürpriz teklifle adeta belanın içine yuvarlanıyor.

Künye :

Yönetmen ve Senarist : Selçuk Aydemir
Müzik         : Tolga Çebi
Yapımcı         : Hayri Aslan-Limon Yapım
Oyuncular     :Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Ceren Moray, Melike Emiroğlu, Nazlı Tosunoğlu, Şinasi Yutsever, Yılmaz Gruda,Yeliz Şar, Hürriyet Özkılıç, Gaye Gürsel, Burak Satıbol, Arzu Oruç, Korhan Herduran, Yasin Öksüz, Ali Akdal... 


İşler Güçler izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı