Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Benzemez Kimse Sana
Benzemez Kimse Sana
Benzemez Kimse Sana


Tarih: 2012-08-31 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yarışma


Finale Doğru...
BENZEMEZ KİMSE SANA 
“FİNALE DOĞRU”
Sezonun en keyifli, en sivri dilli yarışmasının en çok izlenen anları Cuma akşamı Star’da.
Seyfi Dursunoğlu, Erol Evgin ve Hande Ataizi’nden oluşan sivri dilli, karizmatik ve güzel jürisi, Ümit Erdim’den Ömür Gedik’e, Asena’dan Uğur Arslan’a sekiz ünlüsü, birbirinden ünlü ve ilginç taklitleri ile Benzemez Kimse Sana – Finale Doğru’da en keyifli, en eğlenceli ve huysuz bölümleriyle ekrana gelecek.
Yarışmada heyecan giderek artarken Altı Nokta Körler Vakfı’ndan, Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ne kadar kamu yararına çalışan sekiz vakıf ve dernek adına yarışan sekiz ünlü, toplamda 220 bin TL’ye ulaşan para ödülünü de ilgili vakıf ve derneklere bağışlıyorlar.
Ömür Gedik, Ümit Erdim, Asena, Uğur Arslan, Kendi, Cem Kılıç, Pelin Öztekin ve Bay J’den oluşan ünlüler ekibi büyük final öncesi Seyfi Dursunoğlu, Hande Ataizi ve Erol Evgin’den oluşan jüri önünde bugüne kadar hangi değişimlerden geçtiler ve neler yaşadılar. Sunucu Murat Başoğlu Türkiye’nin en sivri dilli jüri Başkanı Seyfi Dursunoğlu ile nasıl baş edebildi. Edebildi mi? Bütün bu anlar Benzemez Kimse Sana – Finale Doğru’da ekranlara gelecek.

Künye :

Benzemez Kimse Sana izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı