Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Cuma Sohbetleri
Cuma Sohbetleri
Cuma Sohbetleri


Tarih: 2012-08-31 TV : KANAL7 Saat: 11:30 Tür:Yaşam


ŞÜKRETMENİN HİKMETLERİ
Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle katıldığı Cuma Sohbetleri’nde bu hafta, Allah sevgisinin ölçüsü ve işaretleri, hamd ile şükür arasındaki farklar ve Allah’ın kullarına olan nimetleri aktarılıyor.
Muhsin Bay’ın sunduğu Cuma Sohbetleri’nde Necmettin Nursaçan, “Allah’ı seviyor muyuz?” sorusunun yanında, Allah sevgisinin işaretleri, nimetlerin sigortası şükrün çeşitleri ölçüsü ve ölçüsüzlüğü, hamd ile şükür arasındaki farklar, Allah’ın kullarına olan nimetleri gibi birçok merak edilen soruya cevap veriyor. Programda ayrıca, Ebu Eyyub-El Ensari’nin ikram ettiği sofradan sonra Hz. Muhammed’in kendisine verdiği emir ile Er- Rahman suresinde geçen “Febi eyyi ala-i rabbikuma tükezziban”ınn kaç defa okunması gerektiği ve nedenleri anlatılacak.
Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu programda Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan her hafta Kur’an ve sünnet ışığında dini hayata ilişkin soru ve sorunları yanıtlıyor. Programda Peygamber Efendimizin hayatı, eşler arasındaki sorunlar, çocuk terbiyesi, kul hakkı ve dualar konularında merak edilen sorulara cevaplar veriliyor.

Künye :

Cuma Sohbetleri izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı