Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bir Yastıkta 40 Yıl
Bir Yastıkta 40 Yıl
Bir Yastıkta 40 Yıl


Tarih: 2012-09-01 TV : KANAL7 Saat: 22:50 Tür:Yaşam


48 YILLIK MUTLULUĞUN SIRRI
Kanal 7 ekranlarında bir yastıkta kırk yılı deviren çiftlerin aşkları, mutluluk sırlarının konu edildiği ‘Bir Yastıkta 40 Yıl’da bu hafta, Müşerref ve Ahmet Parlak çiftinin tanıştıkları andan bugüne kadar yaşamlardaki acı tatlı anılar ekranlara gelecek.
Kırk yıl süren mutluluğun gerçek kahramanlarının hikâyelerini anlattığı ‘Bir Yastıkta 40 Yıl’da Müşerref ve Ahmet Parlak’ın İstanbul Eyüp’te geçen hayatlarının ilginç öyküleri, kırk yılı geçen evliliklerindeki acı tatlı günleri kendi anlatımlarıyla ekranlara gelecek.
Tam 48 yılı deviren çift tanıştıkları günden bu yana yaşadıklarını ve mutluluklarının sırlarını izleyiciyle paylaşacak. Programda, arkadaşlarının kendisine “Artist Ahmet” ve “Gazeteci Ahmet” diye hitap ettiği Ahmet Parlak, 35 sene günde sekiz saat yürüyerek bıkmadan usanmadan ne sattığını anlatacak. Babasının ’’Kızım sakın rüzgârlı havada dışarı çıkma’’dediği biricik kızı Müşerref Hanım Ahmet Bey ile tanışmalarındaki ilginç anlarını izleyiciyle paylaşacak. Sımsıcak bir aile ortamının ekrana geleceği programda Müşerref ve Ahmet Parlak çiftinin anne ve babalarını çınar ağacı olarak gören kızları aile mutluluğunun sırlarını Bir Yastıkta 40 Yıl izleyicisiyle paylaşacak.
Mutlu bir evliliğin sırlarının paylaşıldığı, gerçek hayat hikayelerinin anlatıldığı Bir Yastıkta Kırk Yıl her Cumartesi saat 22.50’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye :

Bir Yastıkta 40 Yıl izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı