Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dallas
Dallas
Dallas


Tarih: 2012-09-01 TV : STAR TV Saat: 22:30 Tür:Yabancı Dizi


Yeni Bölüm...
Dallas
Efsane Dizi “Dallas” yeni bölümleriyle her Cumartesi Star’da ekrana geliyor.
Bir döneme damgasını vuran, halâ bir çok diziye konu olan,  yayınladığında sokakların boşaldığı, dünyanın dört bir yanında  milyonlarca hayranı bulunan, tüm zamanların en popüler televizyon dizilerinden biri olan Dallas’ın yeni bölümleri Star’da.
34 yıl önce başlayan ve Teksaslı petrol zengini bir aile içinde yaşanan acılarla dolu güç mücadelesini, ihtirası ve ihaneti anlatan dizinin unutulmaz karakterleri JR, Bobby, Sue Ellen’i canlandıran Larry Hagman, Patrick Duffy ve Linda Gray yeni bölümlerde de oynuyor. Ama bu kez söz çocuklarda...
Bölüm Özeti
Yeni evli Christopher ve Rebecca arasındaki gerilim artarken Southfork’un tapusuyla ilgili bir gerçeğin ortaya çıkmasıyla aile bağları çözülmeye başlar. J.R.’ın planlarını engellemek için Ann geçmişine ait birinin yardımından medet umarken Christopher sert oynamanın vaktinin geldiğine karar verir.
Babasının kirli işlerini yapmanın yükü altında bunalan John Ross Southfork’a taşınmaya karar verir. Ann’in bir aile meselesinde yardım almak için eski sevgilisine gittiği ortaya çıkıca Bobby’le arasındaki sorun büyümeye başlar. Bu arada Rebecca çiftliği korumaya yardımı dokunacağını düşündüğü bir bilgiyle Bobby ve Christopher’a gelir.
Rebecca Elena’ya muazzam bir sırı açıklar.  Bobby konusunda kızgınlığı geçmeyen Ann’in eski eşi bir özür talep etmektedir. Bu arada müttefiklerinin baskısı altındaki John Ross bir aile üyesini diğerine düşürmeye uğraşmaktadır. Aileye yakın birinin öldürülmesi ise herkesi şüphe içinde bırakır.

Künye :

Dallas izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı