Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Final-Ihlamurlar Altında
Final-Ihlamurlar Altında
Final-Ihlamurlar Altında


Tarih: 2007-06-29 TV : KANAL D Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


Final-Ihlamurlar Altında    

 
 
"Ihlamurlar Altında" muhteşem bir finalle ekrana veda ediyor Kanal D'nin başrollerinde Bülent İnal, Tuba Büyüküstün, Sinan Tuzcu, Nur Sürer ve Binnur Kalkavan'ın oynadıkları sevilen dizisi "Ihlamurlar Altında" bu akşam sürprizlerle dolu muhteşem bir finalle ekrana veda ediyor. Bebekten bir türlü vazgeçmeyen Cem, Yılmaz ve Filiz'e doğrulttuğu silahın tetiğini çeker. Patlayan silahtan çıkan ölümcül kurşunun hedefi kim olacak?Ömer'den koptuktan sonra oradan oraya savrulan Feride, bir yanlış anlama sonucu sevdiği adama dair tüm umutlarını yitirir. Feride'nin iyice bunalıma girdiğini gören Yılmaz, Ömer'i ona sahip çıkması konusunda uyarır. Ömer, geçmiş hayatı nedeniyle sevdiği kadına sahip çıkmak konusunda büyük bir ikilem yaşar.Feride için artık hayat anlamını yitirmiştir. Bunalımı her geçen biraz daha derinleşen Feride, canına kıymaya karar verir.Büyük engeller ve acılar yaşadıkları bu uzun serüvenin ardından, mutluluk kahramanlarımız için, uzak bir hayal olmaktan çıkıp, gerçeğe dönüşebilecek mi?

Yapım : Avşar Film
Yapımcı : Şükrü Avşar
Yönetmen : Aydın Bulut
Senaryo : Ayşe Teker, Neslihan Eyüboğlu, Cüneyt BolakMüzik : Nail Yurtsever

Oyuncular : Bülent İnal (Yılmaz), Tuba Büyüküstün (Filiz), Sinan Tuzcu (Ömer), Cenk Ertan (Cem), İrem Altuğ (Feride), Zeynap Beşerler (Aslı) Nur Sürer (Müjgan), Billur Kalkavan (Handan), Fırat Tanış (Nevzat), Ayberk Pekcan (Ekrem), Derya Durmaz (Fahriye), Erkan Bektaş (Salih), Meltem Savcı (Mualla), Evrim Alasya (Sema), Yıldırım Beyazıt (Ali), İpek Yaylacıoğlu (Nalan), Ali İl (Kerem), İhsan Birsev (Hayri), Deniz Güneş (Küçük Elif), Bora Sivri (Cemil), Ruçhan Çalışkur (Cem'in annesi)

Künye :
Bülent Ýnal (Yýlmaz), Tuba Büyüküstün (Filiz), Sinan Tuzcu (Ömer), Cenk Ertan (Cem), Ýrem Altuð (Feride), Zeynap Beþerler (Aslý) Nur Sürer (Müjgan), Billur Kalkavan (Handan), Fýrat Tanýþ (Nevzat)

Final-Ihlamurlar Altında izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı