Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ekostar
Ekostar
Ekostar


Tarih: 2007-06-30 TV : STAR TV Saat: 11:30 Tür:Yaşam


Ekostar

Cumartesi 11:30


Ekostar Cumartesi 11.30'da Star'da...

Bilal Koçak yönetimindeki Ekostar bu hafta da önemli dosyaları ve ekonomi gündemine damgasını vuracak haberleriyle çok konuşulacak.

" DÜNYAGÖZ HASTANESİ LEYLA KÖMÜRCÜ'YÜ AÐIRLADI ... "
Adı magazin gündemine bomba gibi düşen genç oyuncu Leyla Kömürcü Dünyagöz Hastanesi'nde göz sağlığı taramasından geçti. Amerika'da suni döllenmeyle hamile kalan ve doğuma sadece bir buçuk ayı kalan Kömürcü kendi hakkında bilinmeyenleri, hamileliğinin işlerini nasıl sekteye uğrattığını ve verdiği kararın yankılarını Ekostar'a anlattı.

" ÜMRANİYE'DE   ŞENLİK VAR "
Yüzölçümü bakımından İstanbul'un üçüncü büyük ilçesi olan Ümraniye'deki şenlikler start aldı ... Tantavi Şenliği'nin en önemli özelliği ise kültürel gelişime dikkat çekiyor olması ... Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'ın da hazır bulunduğu etkinlikte açıkhava kitaplığından , açıkhava resim ve satranç yarışmasına kadar türlü organizasyonlar yapıldı. Tantavi Şenliği'nin sürpriz ismi ise şarkıcı Murat Kekilli oldu.

" DOÐTAŞ MOBİLYA 35. YILINI KUTLUYOR "
Mobilya sektörünün önemli markalarından biri olan Doğtaş Mobilya 35. yılını kutluyor. 2007 projelerini , 2008 hedeflerini ve yepyeni ürün yelpazesini müşterileriyle paylaşan Doğtaş Mobilya üçüncü kuşak yönetim kadrosuyla basın mensuplarının karşısına çıktı.
Doğtaş Mobilya'nın dününü , bugününü ve yarınını Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan Ekostar'a anlattı.

" İPEK EV KONSEPTİ NİÐDE VE KEŞAN'DA "
Mobilya sektörünün dev kuruluşlarından biri olan İpek Mobilya , Türkiye genelindeki mağazalar zincirini genişletiyor . Mağazacılık anlayışına "İPEK EV " konseptiyle yeni bir soluk getiren İpek Mobilya Niğde ve Keşan'da açtığı mağazalarla ağını genişletti. Keşan'daki mağaza açılışında ise sahnede ünlü bir isim vardı ... İpek Mobilya'yı Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Aslan Ekostar'a anlattı .

"YILDIZ FUTBOLCULARIN BAÐCILAR ÇIKARMASI  "
Bağcılar Belediyesi tarafından açılan Yaz Spor Okulu ünlü isimleri ağırladı. Bir zamanlar yeşil sahalarda fırtınalar estiren ünlü futbolcular jübilelerinin ardından ilk kez sahaya çıktılar .. Minik yıldızların da tüm hünerlerini sergilediği dostluk maçında Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı da takımda yerini aldı ... Bu renkli açılış muhteşem görüntülere sahne oldu.

" TÜRKİYE FİNANS'TAN İTO'YA 200 MİLYON YTL'LİK KREDİ "
Türkiye'nin ilk katılım bankalarından biri olan Türkiye Finans,  İstanbul Ticaret Odası'yla önemli bir anlaşmaya imza attı. İTO üyelerinin yararlanacağı 200 milyon YTL'lik kredi Türkiye Finans kasasından çıkacak. Tarafların hazır bulunduğu imza töreninden çok özel görüntüler Ekostar'da.

Ekostar Cumartesi 11.30'da Star'da...

Künye :

Ekostar izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı