Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ölümle Randevu
Ölümle Randevu
Ölümle Randevu


Tarih: 2007-07-01 TV : KANAL D Saat: 22:00 Tür:Yabancı Sinema


Ölümle Randevu

01 Temmuz Pazar

22:00TV'de ilk kez Kanal D'de ekrana gelecek olan "Ölümle Randevu",...

Konu  : TV'de ilk kez bu gece Kanal D'de ekrana gelecek olan "Ölümle Randevu", gerilim filmi severlerin kaçırmaması gereken türden.
Profesör JT Newmeyer için, bugün çok farklı bir gündür. Hem bir kutlama, hem de matemi iç içe yaşamaktadır. Çünkü bugün Profesörün güzel kızı ve kızının tek çocuğu Jessesi'nin doğum günü olduğu gibi, aynı zamanda da sevgili karısının ölümünün yıldönümüdür.
Profesör kapısında esrarengiz bir paket bulur, bu paket bir cinayetin kanıtıdır. Polis dosyası olmasına rağmen beş günde bu cinayete profesör işlemiş gibi bakılır. Cinayette kullanılan maddeler ve çekilen fotoğrafları araştırmak için profesör serbest bırakılır. Mavi bir parke ve yeşil bir cip ona ait olmadığı halde, bunlara sahip olur. O paketin aslında bir hasta muzipliği olduğunu öğrenir. Sonra, profesörün yeni kız arkadaşı ona bir hediye sunar. Bu hediye lacivert bir parkadır. Profesör, bunun sadece esrarengiz bir tesadüf olduğuna inanır. Aynı zamanda cinayet ise bütünüyle fazla gerçek bir hal almıştır. Profesör ise  esrarı çözmek için umutsuz bir denemeyi başlatır. Profesör; şüpheliler, fotoğrafların bir listesi ve kurşundan yola çıkarak ilerlemek zorundadır. Uykusuz geçirdiği gecelerde ise aklına takılan tek soru paketi kimin yolladığıdır. Zaman biterken eline geçen her fırsatı değerlendirir. Vereceği cevaplar onun kurtuluşu olacaktır.

Orjinal adı : Five Days of Midnight
Türü           : Gerilim
Yönetmen : Michael Watkins
Oyuncular : Timothy Hutton  , Randy Quaid  , Kari Matchett , Gage Golightly , Hamish Linklater

Künye :
Timothy Hutton  , Randy Quaid  , Kari Matchett , Gage Golightly , Hamish Linklater

Ölümle Randevu izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı