Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Cesur Ve Güzel
Cesur Ve Güzel
Cesur Ve Güzel


Tarih: 2007-07-02 TV : KANAL D Saat: 09:00 Tür:Yabancı Dizi


Cesur Ve Güzel

1. Bölüm


Tüm dünyada izlenme rekorları kıran, dünyaca ünlü pembe dizi "Cesur ve Güzel"in yepyeni bölümleri hafta içi her gün saat 17.30'da ve TV'DE İLK KEZ Kanal D'de ekrana geliyor.


İlk bölümü 1987 yılında ekrana gelen ve 20 yıldır devam eden dizi ; Amerika, Kanada , İtalya, Almanya ve Fransa dahil olmak üzere tam 79 ülkede yayınlandı. Halen 40 ülkede yayınlanan ve yüz milyonlarca izleyicisi olan dizi, televizyon dünyasının en popüler dizisi unvanına sahip.


Orijinal adı "The Bold and the Beautiful" olan ülkemizde ise "Cesur ve Güzel" adıyla ekrana gelen dizi aşk, ihtiras ve entrika üzerine kurulu hikayesi ile milyonlarca izleyicide tiryakilik yarattı. Forrester ailesi ile çevresindekilerin ilişkilerinin anlatıldığı dizinin ana karakterleri ise Brooke Logan Forrester (Katherıne Kelly Langana), Ridge Forrester (Ronn Moss), Erıc Forrester(John Mccook) ve Doctor Taylor Hayes Forrester (Hunter Tylo).
Bugün Tv'de ilk kez ekrana gelecek yeni bölümün konusu ile şöyle ;


Caitlin ve Rick ,Samanta ile karşılaşırlar.Ama Caitlin, Samantha'yı Rick ile sadece arkadaş olduklarına ikna etmeye çalışır.Bu arada Ridge, Rick'i Caitlin'nin çizimleri konusunda etkiler.Daha sonra Caitlin Rick ile çıktığı öğle yemeğinde pek de içten olmayan bir şekilde Rick'e teşekkür eder.Amber tesadüfen bu buluşmaya şahit olur ve bu onu merak içinde bırakır.


Brooke ise ilk defa Stephaine'nin evde R.J ile zaman geçirdiğini görür.Bu olay Brooke'ı umutlandırmıştır.Ama bu buluşma bir yüzleşmeye dönüşür.Ridge evde çıkan tartışmaya tanık olur ve Stephaine'yi evden kovar.


Orijinal adı :
The Bold and the Beautıful

Yapımcı-Senarist:
Bradley Phılıp Bell

Oyuncular :
Brooke Logan Forrester (Katherıne Kelly Langana), Ridge Forrester (Ronn Moss), Erıc Forrester (John Mccook) ve Doctor Taylor Hayes Forrester (Hunter Tylo), Susan Flannery

Künye :

Cesur Ve Güzel izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı