Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
şoray uzun Yolda
şoray uzun Yolda
şoray uzun Yolda


Tarih: 2007-07-05 TV : KANAL7 Saat: 20:15 Tür:Yaşam


şoray uzun Yolda
 
Perşembe 20:15-Pazar 22:00
 
 
 
   
Manisa'da düzenlenen ikiz gelin ve ikiz damadın düğününden renkli görüntüler Şoray Uzun Yolda'da.

Mehter marşıyla tıraş olan damatların yaşadığı korku dolu dakikalar... Gelin almaya faytonla giderken yolda önleri kesilen ve yemek yapmaları istenen ikiz damada yapılan işkenceler, ikizlerin tanışma öyküleri, kına gecesi, bahşiş pazarlıkları, neşeli röportajlar Şoray Uzun Yolda'da.

Şoray Uzun, Türkiye turuna Manisa'da devam ediyor. Manisa'da farklı bir düğüne konuk olan Şoray Uzun, bunca zaman konuğu olduğu düğünlerde hiç bu kadar şaşırmamıştı. İkiz kız kardeşler gelin, ikiz erkek kardeşler de damat olunca ortaya çok renkli görüntüler çıktı. Çifte ikizlerin tanışma öyküleri, düğünlerinden renkli görüntüler Şoray Uzun Yolda'da.

Manisa geleneklerine göre yapılan düğünde ikiz damatlar faytonla kız almaya giderken yolları köyün gençleri tarafından kesiliyor. Damatları faytondan indiren gençler yanlarında getirdikleri piknik tüple damatlardan kahve ve yemek yapmalarını istiyorlar. Gençlerin istekleri yerine getirilmezse çamur dolu leğende oynamak zorunda kalan damatların yaşadığı zor anlar Şoray Uzun'un katkılarıyla daha da zorlaşıyor.

Mehter marşıyla tıraş olan ikiz damadın ecel teri döktüğü anlar. Mehter takımının çaldığı marşlarla tıraş olan damatlardan bahşiş koparmak isteyen Şoray, usturayı eline alınca damatlar oldukça zorlandı. Kız köyünde ayak bastı parası istenince muzip sunucu bu sefer de kız tarafına geçip bahşiş istedi. Mehter marşıyla tıraş ve bol bahşişli bir düğün Şoray Uzun Yolda'da.

Gözü yaşlı babanın kızlarıyla vedalaşma anı, damatlara yapılan eziyetler, ilginç düğün gelenekleri Şoray Uzun'un izlenimleriyle Kanal 7 ekranlarında.

*****

Hayatın farklı renkleri, ilginç insan manzaraları Şoray Uzun'un esprili sunumuyla ekrana geliyor. Buluşlarıyla, özel yetenekleriyle Türkiye'nin ilginç insanları Şoray'la Uzun Yolda buluşuyor! Kanal 7'nin sevilen sunucusu Şoray Uzun'un sunduğu program, her hafta değişik bölgelerden farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor. Türkiye'nin dört bir yanından insan manzaralarını ve ilginç yaşam hikayelerini ekrana getiren program izleyenleri Anadolu'yu bir uçtan bir uca seyahate çıkarıyor. 
 

Künye :

şoray uzun Yolda izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı