Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Genco
Genco
Genco


Tarih: 2007-07-05 TV : KANAL D Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


Genco    
 
 
 
 
Kaçıranlar ve bir kez daha izlemek isteyenler için"Genco" Kanal D'nin, başrollerini Alpay Atalan, Selen Seyven,Faik Ergin, Hazal Kaya, Emin Gürsoy, Çiğdem Tunç, Mehtap Altunok, Orhan Şimşek, Mine Bıçakçı, Fatma Murat, Uygar Özçelik, M.Burak Demir, Berkan Tüfekçibaşı, İris Kara, Enis Arıkan, Mine Tüfekçioğlu ve Deniz-Melis Gözen'in paylaştıkları yeni dizisi "Genco"nun salı günü yayınlanan ilk bölümü bu gece yeniden ekrana geliyor.Genco'nun yaşama küs ve içine kapanık hayatı, mütevazı mahallesine özel bir üniversitenin lüks ve görkemli yeni binasının açılması ile değişir. Genco varlıklı öğrencilerin gittiği bu yeni okul binasına hademe olarak işe girer. Daha okuldaki ilk gününü cesaretiyle önce hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan okulun en güzel ve başarılı kızı Pınar'ın, sonra da tüm üniversitenin dikkatini çeker. Pınar'ı okul yolunda sıkıştıran mahalle kabadayısı Ejder ve adamlarının elinden kurtaran Genco, üniversitenin açılış törenini karıştıracak bomba ihbarında karşı da canını hiç düşünmeden tehlikeye atar. Kızların hayranlık, erkeklerin haset, okul yönetiminin merakla baktığı Genco artık bir kahramandır.Ancak ailesini ve tüm geleceğini depremde kaybeden Genco'nun okulda hademelik yapmasının nedeni bambaşkadır. Genco, ölüsü bulunamadığı için sağ olduğuna hep inandığı kız kardeşinin izini sürmektedir. Kızkardeşi Gülay, şimdiki adıyla Özge kaderin garip bir cilvesiyle, tam da Genco'nun oturduğu mahalleye yapılan üniversiteye kayıtlıdır. Üstelik Özge, Pınar'ın da en yakın arkadaşıdır.Pınar önce kendisini büyük beladan kurtaran sonra da okulda kahraman ilan edilen bu gencin kim olduğunu merak eder. Okulun koridorlarında sık sık karşılaştığı ve herkesin konuştuğu Genco'nun esasında temizlik işlerine bakan hademe olduğunu öğrenir ve bu gerçek karşısında çok şaşırır. Pınar'a aşık yakışıklı ve zengin Tibet ise Genco'nun gördüğü bu ilgiden büyük rahatsızlık duyar. Fakat Genco'nun tek sıkıntısı geçmişindeki sırlar değildir. O, bir yabancıdır; hem oturduğu mahallede hem de çalıştığı üniversitede. Mahallede okulun, okuldaysa mahallenin temsilcisi gibi görülür ve ikisi arasında her çatışmada günah keçisi veya adı konmamış ilk şüpheli o olur. Bir gün unuttuğu telefonu için geç vakit okula dönen Pınar, Genco'nun herkesten sakladığı sırrıyla tanışır ve şoke olur.

Yapım : D ProductionsDramalar Koordinatör : Lale ErenUygulayıcı
Yapımcı : Ahmet KayımtuYönetmen : Kemal UzunSenaryo : Hakan Haksun
Müzik : Cem Erman

Oyuncular : Genco (Alpay Atalan), Pınar (Selen Seyven), Tibet (Faik Ergin), Ejder (Uygar Özçelik), Özge (Hazal Kaya),Sefa (Emin Gürsoy), Bihter (Çiğdem Tunç),Tülin Hoca (Mehtap Altunok), Sibel (Mine Bıçakçı), Ahmet (Orhan Şimşek), Mualla (Fatma Murat),Figen (Mine Tüfekçioğlu), İkizler (Melis-Deniz Gözen),Necati (Erdal Cindoruk), Tarkan (M.Burak Demir),Sakin (Berkan Tüfekçibaşı), Kerem (İris Kara), Cüneyt (Enis Arıkan), Selen (Zeynep Kakınç), Taner (Murat Onuk),Baki (Serkan Budak), Dekan Aydın (Hüseyin Akşen),Sosyoloji Hocası (Bülent Belen), Semih (Mustafa Vural), İlayda (Nadide Çelikkan), Ahu(Ece İnce Dursun)

Künye :
Genco (Alpay Atalan), Pýnar (Selen Seyven), Tibet (Faik Ergin), Ejder (Uygar Özçelik), Özge (Hazal Kaya),Sefa (Emin Gürsoy), Bihter (Çiðdem Tunç),Tülin Hoca (Mehtap Altunok), Sibel (Mine Býçakçý), Ahm

Genco izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı