Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Derin Devlet
Derin Devlet
Derin Devlet


Tarih: 2007-07-05 TV : TRT2 Saat: 22:00 Tür:Yabancı Dizi


Derin Devlet
 
Yönetmen: Michael Offer ve Daniel Percival
Oyuncular: Jason Isaacs,
Sharon Gless,
Ben Daniels,
Neil Pearson,
Lenni James,
Eva Birthistle
Genevieve O'Reilly 
 
 
 
 
 
Politik ilişkiler yumağı

Beyaz ve siyah... Yaşam ve ölüm... TRT'den politik oyunların kıyısında nefes kesen bir serüven. İzleyicilerini sırlarla dolu bir yolculuğa çıkaran dizi "Derin Devlet" hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı gerçeğinden yola çıkıyor. BBC Amerika ortak yapımı olan dizi Lizzie Mickery ve Daniel Percival tarafından yazıldı. Michael Offer ve Daniel Percival'in birlikte yönettiği dizide Jason Isaacs, Sharon Gless, Ben Daniels, Neil Pearson, Lenni James, Eva Birthistle ve Genevieve O'Reilly rol alıyor.

Washington'daki İngiltere Büyükelçisi Sir Mark Brydan'ın kendini korkunç bir suikastın ortasında bulmasıyla başlayan bir politik ilişkiler yumağını anlatan dizi 6 bölümden oluşuyor.

Bir ölümün öncesi...

Charles Macintyre, FBI'ın kendisine ait "tümüyle yasal iş operasyonu" için işlem yapması konusunda resmi bir şikayet dosyası açma tehdidi savurur. Sonra yardımcı komplocusu Christoper Styles ile toplantı yapar. Macintyre daha sonra, Nicholas Brocklehurst ile sahte bono çıkarır. Bu arada, Mark Carl Garcia'ya bir öneride bulunur. Tyrgyztan'daki düzenbaz rejime destek vermek savunulamaz hale gelmektedir. İngiltere ve Amerika demokratik muhalefet yaklaşımını dikkate almalıdırlar. Mark bunu oluşturma pozisyonundadır...

Mark ve Nicholas Brocklehurst, önerilerini Lynne Warner'a beğendirmek için Pentagon'u ziyaret ederler. Mark, gizli keşif görüşmeleri için Eshan Borisvitch'i Washington'a getirir. Tyrgyztan Başkanı Usman'ın bilmesi gerekmez. Bir süre tereddüt ettikten sonra Warner başını sallayıp onaylar.

Jane, Pişmanlık Kurulunda Luke için konuşma yapar. Durum iyiye gitmektedir ve Kurul özel af eğiliminde olabilir görünmektedir. Ancak, onlar düşünmek için çekildikleri sırada, Hapishane Müdürü, Valinin ofisinden bir telefon alır. Özel af yoktur. Luke ertesi gün ölecektir.

Mark, vali ile şahsen bir görüşme yapmak için Florida'ya gitmeye razı olur. Fakat Nicholas, Luke'un Pritchard ile bağlantısı hakkında Büyükelçiye hiçbir şey söylememesi için Jane üzerinde baskı kurarken, onun hakkında apayrı bir tehdit havasındadır. Nicolas kimin tarafındadır? Macintyre'a telefon eder ve Ölüm Kararından vazgeçmesi konusunda baskı yapar. Macintyre konuşmayı bitirdiğinde ümitleri boşa çıkar. Mark, Luke'un davasını savunmak için Florida'ya gittiğinde Validen bir günah çıkarma fırsatı koparır. Huzursuz edici hislerle oradan ayrılır. Birisi Luke'un ölmesini istemektedir ve yapabileceği bir şey yoktur. Mark ve Jane, sessizlik içinde ve utançla Luke'un ölümünü izlerler.


 
Yayın
05.07.2007  22:00 / TRT1
05.07.2007  02:05 / TRT1

Künye :

Derin Devlet izle -> TRT2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı