Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Nur Ertürk'le Her Sabah
Nur Ertürk'le Her Sabah
Nur Ertürk'le Her Sabah


Tarih: 2007-07-12 TV : KANAL7 Saat: 09:30 Tür:Kadın Programı


Nur Ertürk'le Her Sabah

Hafta içi her gün 09:20 

Yörelerin tanıtımları, yemek köşesi ve bol müzik Nur Ertürk'le Her Sabah'ta.

09 TEMMUZ 2007 PAZARTESİ
ELMİRA İNAL BİTKİLERİN FAYDALARINI ANLATACAK
Ekranların yaz neşesi Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün Kadir İpek, Elmira İnal ve evlenirken gelinlik ve damatlık giyemeyen bir çift konuk olacak. Kadir İpek'in keyifli şarkıları, bitkilerin faydaları konusunda uzman Elmira İnal'dan aydınlatıcı bilgiler ve neşeli şarkılar Nur Ertürk'le Her Sabah'ta.
Nur Ertürk'ün sunduğu, hafta içi her gün ekrana gelen Nur Ertürk'le Her Sabah'ta müzik, sohbet, yemek ve yararlı bilgiler izleyenlere ulaşıyor. Türk halk müziğinin sevilen sesi Kadir İpek'in konuk olacağı programda, bitkisel tedavi uzmanı Elmira İnal da bitkilerin faydalarını anlatacak. Hangi bitki ne işe yarar? Bitkilerden doğru faydalanmak için ne yapılmalı? Elmira İnal soruları cevaplayacak. Evlenirken gelinlik ve damatlık giyememiş bir çiftin hayalleri Nur Ertürk'le Her Sabah'ta gerçekleştirilecek. Şarkılar, türküler, neşeli sohbetler Nur Ertürk'le Her Sabah'ta.

*****

10 TEMMUZ 2007 SALI
SABAH NEŞESİNDE MÜZİK VE SOHBET BİR ARADA
Sabah kuşağının eğlendiren ve bilgilendiren programı Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün Duygu Koçak ve Benhur konuk olacak. Sanatçı konukların şarkılarıyla şenlenen programda, izleyici konukların katıldığı amatör türkü yarışması ise ekran başındakilere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Uzman konuklar ise izleyenlere bilgiler verecek.
Eğlendiren ve bilgilendiren sabah kuşağı programı Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün Türk halk müziğinin genç seslerinden Duygu Koçak konuk olacak. Genç sanatçının yorumuyla en güzel türküler Her Sabah izleyenlerini bekliyor. Programın diğer konuğu ise Benhur olacak. Eğlenceli yarışmaları, yemek köşesi, uzman konukların katıldığı soru cevap bölümüyle sabah kuşağının renkli yapımları arasında yer alan Nur Ertürk'le Her Sabah yaz sıcaklarında serin bir esinti oluyor.

*****

11 TEMMUZ 2007 ÇARŞAMBA
GÜLSÜM GÜL VE İSMAİL BİNGÖL NUR ERTÜRK'LE HER SABAH'TA
Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün Gülsüm Gül ve İsmail Bingöl konuk olacak. Birbirinden güzel türküler, uzman konuklardan bilgiler Nur Ertürk'le Her Sabah'ta.
Her gün birbirinden değerli sanatçıları sevenleriyle buluşturan Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün halk müziğinin başarılı yorumcusu Gülsüm Gül ve İsmail Bingöl konuk olacak. Sanatçı konukların şarkıları ve türküleriyle renklenen programda sohbet dolu dakikalar izleyenleri bekliyor. Uzman konukların katıldığı, yemeklerin hazırlandığı sabah kuşağının bilgilendiren ve eğlendiren programı Nur Ertürk'le Her Sabah, neşeli bir gün geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

*****

12 TEMMUZ 2007 PERŞEMBE
FIKRASIYLA, TÜRKÜSÜYLE KARADENİZ NEŞESİ...
Nur Ertürk'le Her Sabah'ta Perşembe günleri Karadeniz eğlencesi ekrana geliyor. Sevilen şarkılarıyla Neşat Aydın, Fadime Nine tiplemesiyle Ahmet Yıldırım ekran başındakilere keyifli dakikalar yaşatıyor. Alay Cihan fıkralar anlatırken, Kurtuluş Usta en özel Karadeniz yemeklerini hazırlıyor.

*****

13 TEMMUZ 2007 CUMA
MUSTAFA KARATAŞ'LA SOHBET
Nur Ertürk'le Her Sabah'ın Cuma günkü konuğu ilahiyatçı Mustafa Karataş, hurafelere sapmadan gerçek kaynağından aydınlatıcı bilgeler aktarıyor. Mustafa Karataş her hafta farklı konularda bilgiler veriyor, izleyicilerin sorularını cevaplıyor.
Doğru bilginin gerçek kaynaklardan aktarıldığı Nur Ertürk'le Her Sabah'a Cuma günleri Yrd. Doç. Dr. Mustafa Karataş konuk oluyor. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Mustafa Karataş, merak edilen tüm soruları, doğru kaynağından cevaplıyor. Gündemdeki konular, en çok merak edilenler ilahiyatçı Karataş tarafından Nur Ertürk'le Her Sabah'ta açıklığa kavuşturuluyor.

*****

Nur Ertürk'le Her Sabah'ın ‘Moda' köşesinde ise, yılın modası ve moda ürünlerin nerede bulunabileceğine ilişkin bilgiler de ekrana gelecek. Programda müzik, eğlence, sohbet, aktüalite, magazin, yemek ve kadına özel her şey var... Nur Ertürk'le Har Sabah, izleyenleri zaman zaman eğlendirirken zaman zaman da bilgilendiriyor. Uzman konukların katıldığı programda sağlıktan hukuka, sanattan sinemaya, her konuda aydınlatıcı bilgiler veriliyor. Kadına yönelik her şeyin yer aldığı programda yemek köşesi de var.
Canlı yayınla ekrana gelen Nur Ertürk'le Her Sabah hafta içi her gün 09.20'de Kanal 7 ekranlarında.

Künye :
Nur Ertürk

Nur Ertürk'le Her Sabah izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı