Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Zeliha'nın Gözleri dizisi yeni bölüm
Zeliha'nın Gözleri dizisi yeni bölüm
Zeliha'nın Gözleri dizisi yeni bölüm


Tarih: 2007-09-26 TV : STAR TV Saat: 22:40 Tür:Yerli Dizi


Yapımcılığını Altıoklar Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Ömer Uğur’un, başrollerini Emel Çölgeçen ile Sarp Levendoğlu’nun paylaştığı, farklı senaryosu ve çekimleriyle ilgi toplayan polisiye dizi “Zeliha’nın Gözleri” yeni gününde yeni bölümü ile bu akşam Star’da.

Yapım : Altıoklar Film Yapımcılar : Mehmet Altıoklar, Emine Altıoklar Yönetmen : Ömer Uğur Senaryo : Makbule Kosif, Zehra Güleray, Sema Tensi Oyuncular : Emel Çölgeçen (Zeliha), Sarp Levendoğlu (Komiser Rehan),Yeşim Koçak (Başkomiser İnci), Bülent Şakrak (Komiser Selçuk), Levent Can (Savcı), Serpil Tamur (Zeliha komşu-Cennet), Can Kahraman (Rehan amir-Alpaslan), Güzin Usta (Zeliha’nın ninesi -Kumru), Serkan Kuru (Kriminal Polis-Kenan), Damla Başak(Zeliha’nın kızı-Ayşe), Berk Yarıcı(Zeliha’nın oğlu-Mehmet), Cansu Ökten (küçük Zeliha), Araz Alem Famian (Rehan’ın oğlu-Deniz) ZELİHA GÖRMEYE DEVAM EDİYOR!

 

Zeliha’nın rüyası ile cinayete kurban gitmiş ve gözlerden uzak bir yere gömülerek gizlenmiş gencecik masum bir kızın cesedi bulunur. Kimdir bu kız? .. Neden ve kimler tarafından öldürülmüştür? Bu korkunç cinayetin önündeki sır perdesi aralanabilecek mi? Rehan ve arkadaşları bu zorlu bilmeceyi çözmeye çalışırken onlara yine Rehan’ın müthiş zekası ve Zeliha’nın ilginç rüyaları yardım edebilecek mi? Zeliha oğlu Mehmet’in Bulgaristan’a gidebilmesi için gerekli imzayı almaya çalışırken kocası ile ilgili neler öğrenecek?

Künye :
Yapım : Altıoklar Film Yapımcılar : Mehmet Altıoklar, Emine Altıoklar Yönetmen : Ömer Uğur Senaryo : Makbule Kosif, Zehra Güleray, Sema Tensi Oyuncular : Emel Çölgeçen (Zeliha), Sarp Levendoğlu (Komiser Rehan),Yeşim Koçak (Başkomiser İnci), Bülent Şakrak (Komiser Selçuk), Levent Can (Savcı), Serpil Tamur (Zeliha komşu-Cennet), Can Kahraman (Rehan amir-Alpaslan), Güzin Usta (Zeliha’nın ninesi -Kumru), Serkan Kuru (Kriminal Polis-Kenan), Damla Başak(Zeliha’nın kızı-Ayşe), Berk Yarıcı(Zeliha’nın oğlu-Mehmet), Cansu Ökten (küçük Zeliha), Araz Alem Famian (Rehan’ın oğlu-Deniz)

Zeliha'nın Gözleri dizisi yeni bölüm izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı