Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sinema
Kusursuz Yabancı : Perfect Stranger
Kusursuz Yabancı : Perfect Stranger

90 dakika

Araştırmacı gazeteci Rowena Price (Halle Berry) arkadaşının öldürülmesinin güçlü reklam müdürü Harrison Hill (Bruce Willis) ile bağlantılı olabileceğini öğrenince, iş arkadaşı Miles Haley’nin (Giovanni Ribisi) yardımıyla kimlik değiştirir.

Pars : Kiraz Operasyonu
Pars : Kiraz Operasyonu

90 dakika

Osman Sınav’ın kamera arkasına geçtiği yeni aksiyon filmi “Pars:Kiraz Operasyonu” sinemalarda

Mavi Gözlü Dev: Nazım Hikmet / Mavi Gözlü Dev: Nazım Hikmet
Mavi Gözlü Dev: Nazım Hikmet / Mavi Gözlü Dev: Nazım Hikmet

118

Büyük şair Nâzım Hikmet, 1941 yılında Bursa Hapishanesi'ne nakledilir. komünizm propagandası nedeniyle mahkûm olan şairin ünü içeride kulaktan kulağa, efsaneye dönüşür. İbrahim Balaban ve Yusuf, ustanın odasına desen çizeceği aynaları taşırlar.

23 Numara / The Number 23
23 Numara / The Number 23

95

23 sayısını koyu bir saplantı hâline getiren Walter Sparrow, hayatını gerek kendisinin gerekse sevdiklerinin ölümüne yol açabilecek bir psikolojik işkence cehennemine dönüştürür.

Söz ve Müzik / Music and Lyrics
Söz ve Müzik / Music and Lyrics

104

Alex Fletcher 80'li yıllarda ünlü olmuş fakat sonradan unutulmuş eski bir popstardır. Hayatını kasaba panayırlarında ve eğlence parklarında nostaljik şovlar yaparak kazanmaktadır. Karizmatik ve yetenekli müzisyen, ünlü diva Cora Corman'dan birlikte bir şarkı kaydetme daveti geldiğinde eski günlerine dönme şansı yakalar.

Ninja Kaplumbağalar / Teenage Mutant Ninja Turtles
Ninja Kaplumbağalar / Teenage Mutant Ninja Turtles


Usta Splinter, Ninja Kaplumbağalardan birini, eğitim alması için ülke dışına gönderir. Kalanlardan biri, gizlice şehirdeki kötülüklerle savaşmaya başlar. Bunun nedeni giden kaplumbağanın yerine geçmek istemesidir.

Altın Çiçeğin Laneti / Man cheng jin dai huang jin jia
Altın Çiçeğin Laneti / Man cheng jin dai huang jin jia

114

10. yüzyılda Çin'de, Kral (Yun - Fat Chow), Kraliçe (Li Gong) ve üç oğlunun hikâyesinin anlatıldığı filmde, güç dengelerinin nasıl kolayca altüst olabileceği gözler önüne seriliyor.

Apokalipto / Apocalypto
Apokalipto / Apocalypto

139

Güçlü Maya Krallığı, gittikçe yayılan şehirler kurarak, gökyüzünü delen piramitler yaparak ve olağanüstü kültürel ve bilimsel başarılar elde eden etkileyici gelişmiş bir toplum inşa ederek Amerika?da 1000 yıldan fazla bir süre hüküm sürdü.

300 Spartalı / 300
300 Spartalı / 300

?

Frank Miller'in grafik romanından uyarlanan "300 Spartalı", M.Ö. 480 yılında geçen Thermopylae savaşını konu alıyor. Filmde Sparta Kralı'nın ordusu ile Pers ordusu arasında başlayan savaş tüm Yunanistan'ın Persler'e karşı birlik olmasını sağlar.

Terabithia Köprüsü / ( Bridge to Terabithia )
Terabithia Köprüsü / ( Bridge to Terabithia )

95

Jess Aarons, hem okul hem de aile hayatında kendisini dışlanmış hisseden bir öğrencidir. Okulun en hızlı koşan öğrencisi olmak için yaz boyunca sıkı eğitim almıştır. Ancak okula yeni kaydolan Leslie Burke'un sadece erkek çocuklara özgü olan bu yarışa katılıp beklenmedik şekilde birinci olması üzerine Jess'in hedefleri suya düşer.

Mutluluk
Mutluluk

?

Film, küçük bir köyde yaşayan henüz 17 yaşındaki Meryem'in perişan ve baygın halde, bir göl kenarında bulunmasıyla başlar. Ailesi kızlarının bir namussuzluk yaptığını düşünerek töre gereği öldürülmesine karar verir. Öldürme görevi ise yakın akrabası Cemal'e verilir.

Sherrybaby  / ( Sherrybaby )
Sherrybaby / ( Sherrybaby )

96

19 yaşında bir eroin bağımlısıyken hırsızlık nedeniyle üç yıl hapis yatan ve bu sürede bağımlılığından kurtulan Sherry Swanson, şartlı tahliyeyle salıverilir. Artık en büyük arzusu, yokluğunda abisi ve eşi tarafından yetiştirilen küçük kızı Alexis'le hayatta yeni bir sayfa açabilmektir.

Rocky Balboa / ( Rocky Balboa )
Rocky Balboa / ( Rocky Balboa )

ABD 2006

Rocky Balboa, restoranındaki müşterilerine eski hikâyelerini anlatarak yaşamaktadır. Kalbinin derinliklerinde ise hâlâ aynı adamdır: Kaybetmek bilmeyen bir savaşçı. Bir bilgisayar simülasyonu Rocky ile yeni şampiyon Mason'ı karşı karşıya getirir. Önce sonucun bir şaka olduğu zannedilir.

Otostopçu / ( The Hitcher )
Otostopçu / ( The Hitcher )

83

Üniversite öğrencisi iki sevgili, Grace Andrews ve Jim Halsey, sömestr tatilinde 1970 model Oldsmobile 442 ile heyecanlı bir seyahate çıkmaya karar verirler. Ancak bu eğlenceli ve heyecanlı seyahat, gizemli otostopçu John Ryder'ı arabalarına almalarıyla korkunç...

Umut Adası
Umut Adası

117

Film, Türkiye'den İngiltere'ye kaçak yollarla giden bir grup insanın yaşadığı dramı anlatıyor....

Barda
Barda

120

Nail, Nil, TGG, Aynur, Aliş, Sevgi, Pelin ve Cenk, yaşları 18 ile 25 arasında değişen genç bir arkadaş grubudur. Günlük hayatın akışı içinde huzurlu ve neşeli bir hayat sürmektedir. Her birinin kendilerine ait sıkıntıları ve çözmek zorunda olduğu problemler olsa da gençliğin getirdiği umutla hayata sımsıkı bağlıdırlar

Romantik
Romantik

112

Ömer ve Gökhan yakın iki arkadaştır. İkisi de aynı kızı severler... Ağzından tek bir kelime bile çıkmayan, dilsiz sandıkları Yasemin adlı bir kızı... Ömer istemeden bir cinayet olayına karışıp kaçmak zorunda kalır.

Neşeli Ayaklar
Neşeli Ayaklar

109

Antartika'nın derinliklerindeki büyük İmparator Penguenler ülkesinde, şarkı söyleyemediğiniz takdirde bir hiçsinizdir. Bu, dünyanın en kötü şarkıcısı olan Mumble için talihsiz bir durumdur. O kendi ritmiyle dans ederek, step dansı (ayakların yere sertçe vurulduğu bir dans türü) yaparak doğmuştur.

Çılgın Dersane
Çılgın Dersane

100

İstanbul Özlem Dersanesi'nin sahibi olan Kick Box Hadi, torunu Özlem ile beraber iflas etmek üzere olan dersanelerini kurtarmak için öğrencilere promosyon olarak tatil hediye etmeye karar verir. Dersanenin eski öğretmenlerini de tatil köyüne davet etmeleriyle hikaye başlar.

Dondurmam Gaymak
Dondurmam Gaymak

90 dakika

Muğla'da dondurmacı olan Ali Usta gittikçe insanların tercihi olmaya başlayan büyük dondurma markalarına karşı var olma mücadelesi vermektedir. Bunun için de bir yandan dondurmasının reklamını yapmaya çalışırken bir yandan da yeni aldığı dondurma motoruyla köy köy dolaşmaktadır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı