Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sinema
Transylvania
Transylvania

103

Zingarina, Fransa'dan sınırdışı edildiğini sandığı çingene bir müzisyen sevgilisini aramak için Transylvania'ya gider. Sighet'in ünlü festivali'nde aradığı adama rastladığında, artık sevilmediğinin de farkına varır. Bu yolculukta Zingarina'ya koruyucu meleği Marie (Amira Casar) eşlik eder.

İklimler
İklimler

101

İnsanlar basit nedenlerle mutlu, daha da basit nedenlerle mutsuz olacak şekilde yaratılmıştır. Aynen basit bir nedenle doğmaları ve daha da basit bir nedenle ölmeleri gibi..01

SINAV
SINAV


Film aile baskısı, gelecek kaygısı, sınav depresyonu ve bir yandan süregelen yoğun okul temposuyla birlikte öncelikle okuldaki yazılı sorularını ele geçirmekle başlayıp, sonrasında işi ÖSS Soru Bankası soygununa kadar götüren Mert (İsmail Hacıoğlu), Sinan (Yağmur Atacan), Gamze (Rüya Önal), Kaan (Caner Özyurtlu) ve Uluç'un (Volkan Demirok) heyecan dolu hikâyelerini anlatıyor...

Hokkabaz
Hokkabaz

90 dakika

Cem Yılmaz'ın beklenen filmi Hokkabaz 20 Ekimde sinemalarda

Garez 2
Garez 2

90 dakika

Aubrey Davis, kız kardeşi Karen'ın Japonya'da bir hastanede yattığını annesinden öğrenince onu eve getirmek için Japonya'ya gider.

Barnyard: The Original Party Animals
Barnyard: The Original Party Animals

90 dakika

Ben, çiftlikteki bütün hayvaların yönetimini sağlayan ve güvenliklerinden sorumlu baş inektir. Yıllardır görevini büyük bir ciddiyetle ve başarı yapmaktadır. Tek derdi ise kendisinin sorumluluk sahibi yapısına hiç benzemeyen oğlu Otis'tir.

 Arsen Lüpen ( Arséne Lupin )
Arsen Lüpen ( Arséne Lupin )

131 dak.

Arsène Lupin bir hırsızlık ve koleksiyon tiryakisidir. Konteslerin aile mücevherlerinden, yıldız hareketlerine dayanan çok gizli belgelere kadar her şeyi çalıp çırpmaktadır. Robin Hood'un cömertliği, Sherlock Holmes'un tümdengelim yeteneği ve Don Juan'ın cezbediciliğiyle donanmış olan Arsene, kötü şöhreti yüzünden kendini bir takım seri cinayetler ve cüretkar hırsızlıkların baş zanlısı olarak nahoş bir pozisyonda bulduğunda, bütün bunlara ve daha fazlasına ihtiyaç duyacaktır.

Arapsaçı (The Big White)
Arapsaçı (The Big White)

100 dak.

Mali sorunlar yaşayan bir seyahat acentası işleten Paul Barnell, hastalıkla mücadele eden eşi Margaret'le birlikte oldukça yoksul bir hayat sürmektedir.

Amerikan Büyüsü (An American Haunting)
Amerikan Büyüsü (An American Haunting)

91 dak.

Bell ailesinin çiftliklerinde, sarı gözlü siyah bir kurtun gözükmesiyle birlikte garip olaylar yaşanmaya başlar. Bu olayların ardında kötü bir ruhun olduğuna inanan ailenin yaşamı, bu ruhun giderek saldırganlaşmasıyla kâbusa dönüşür.

Sessiz Tepe Silent Hill
Sessiz Tepe Silent Hill

127 dak.

Genç bir anne olan Rose (Radha Mitchell), kızı Sharon'ın gizemli hastalığına çare bulmak istemektedir.

Cenneti Beklerken
Cenneti Beklerken

107

Cenneti Beklerken Yakında sinemalarda

Kurt (El Lobo - Wolf)
Kurt (El Lobo - Wolf)

125

Gerçek olaylardan sinemaya aktarılan film, 1970'li yıllarda

Günah Kenti
Günah Kenti

124

Günah Kenti (Sin City) Frank Miller'ın yazdığı çizgiromanlardan uyarlanan film, üç ana bölümden oluşuyor. İlk hikayede, kariyerinin sonuna gelmiş Hartigan (Willis) adlı polis, 11 yaşındaki küçük kızı, tecavüzcü seri katilin elinden kurtarmayı başarır. Fakat kendisi bunu çok pahalıya ödeyecek ve vurularak komaya girecektir.

Avrupalı Jigolo
Avrupalı Jigolo

83

Jigolo olarak yaşamını sürdüren Deuce Bigalow, bir kazaya ismi karıştığı için yetkililer tarafından aranmaya başlar. Çareyi ülkeden kaçmakta bulan Deuce, Amsterdam'daki arkadaşı TJ'in davetini kabul ederek bu şehre gider

Mağara
Mağara

98

30 yıl önce meydana gelen bir toprak kaymasında, Romanya'da bulunan dev bir mağaranın girişi kapanmıştır. Aradan geçen zamanda, Dr. Nicolai asistanı ile birikte mağaranın giriş bölümünü açmayı başarır.

Beyond the Sea
Beyond the Sea

121

Kevin Spacey'nin yazıp yönettiği ve başrolü oynadığı film, müzisyen/oyuncu Bobby Darin'in biyografik hikayesi. Henüz 7 yaşında iken geçirdiği bir hastalık sonucu, Bobby'nin kalbinde kalıcı hasarlar meydana gelir. Doktorlar annesine, 15 yaşına kadar yaşarsa şanslı olacağını söylerler.

Aşkla Randevu (Must Love Dogs)
Aşkla Randevu (Must Love Dogs)

98

Otuzlarındaki anaokulu öğretmeni Sarah Nolan sekiz ay önce boşanmıştır ve bu süre ailesi için son derece uzundur.

Alfie
Alfie

103

Alfie Etkins, zengin müşterilere üst sınıf hizmet sunan bir limuzin şirketindeki şoförlerden biridir. En iyi arkadaşı Marlon'la birlikte günün birinde kendi şirketlerine sahip olmanın hayalini kurmaktadırlar.

Gol (Goal!)
Gol (Goal!)

118

Üç bölümlük Sinema filmi
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı